İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

smsnet 3022

P

paradoks

Misafir
Arkadaşlar aranızda smsnet 3022 uygulamasından yararlananlar varmı? ayda ne kadar kazandırıyor bilgi verebilirmisiniz ?

turkmale

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eğer siten cep telefonuyla ilgiliyse kazandırabilir belki para getirebilir.ama benim sitem ortalama 4000 tekil hit almasına rağmen ayda 3-5 milyon tl getiriyordu

OguzKaganAslan

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
10
sitem gunluk 2500 3000 tekil... ayda kazanç ortalama 50-100 milyon...

bu iş için 3 tane daha domain aldım... hedefim 500 milyon... zor değil... sadece google da üstte yer alacaksın o kadar...

P

paradoks

Misafir
oguzkagan ciddimisin o kadar kazandırıyormu ? bana gönderdikleri mailde komisyonlar o kadar düşükki bu kadar kazandıracağını hiç düşnmemiştim

OguzKaganAslan

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
10
google a smsnet yazarsın... turkce sayfalarda arattırırsın... siteyi 1 kere tıklarsın... sonra iletişim yazan yerden telefon veya email yoluyla iletişim kurarsın...

afiyet olsun...

F

funcitytr

Misafir
arkadaşlar bence uğraşmayın yeni üyelik vermiyorlar.. ben 2 ay önce denemiştim vermiyorlardı. www.melodigonder.com bendeydi. onlar user vermeince bende arkadaşa verdim onun user i vardı zaten şimdi paşalar gibi kullaniyo. yeni user açacaklarını sanmıyorum. ama eğer açtırırsanız haberim olsun pls.....

iyi çalışmalar....

OguzKaganAslan

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
10
yeni user olayı değil... eğer gunde 100 tane gonderim yaparsan açarlar merak etme... ama az gönderim yapması muhtemel sitelere açmıyorlar bildiğim kadarıyla... gunde 500 gonderim yap sana 5 tane hesap açarlar walla... :)

F

funcitytr

Misafir
yaw yok bana açmıyorlar adamlara mail atıyorum bilmem şu domaini sadece smsmnet için aldım bilmem şu sitede yayınlayacağım bilmem kaçhitim var. çok user gondeirirm dedim sitelerimin adreslerini yolladım adamlardan tık yok maillerine cevap vermiorlar.. bilmiorm belki değişmiştir benim dediğim olay 4-5 ay oldu.. o zamandan beri gıcığım adamlara.

T

Triopas

Misafir
OguzKaganAslan' Alıntı:
yeni user olayı değil... eğer gunde 100 tane gonderim yaparsan açarlar merak etme... ama az gönderim yapması muhtemel sitelere açmıyorlar bildiğim kadarıyla... gunde 500 gonderim yap sana 5 tane hesap açarlar walla... :)

sen günde 100 gönderimmi yapıyorsun yane ????

X

xs

Misafir
ben hesap actirdim gunde ortalama 30 gonderim yapılmakta..

Sitenizin kabul edilmesi icin oncelikle biraz atip tutmaniz gerekiyor..
sukadar hit aliyorumdan ziyade ziyaretci profili maillist bulten gibi uygulamalarinizdan bahsedin bunlar hesabin yaratilmasi icin en etkili yollardir
iyi calismalar

OguzKaganAslan

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
10
xs peki az gönderim yapınca atıp tuttukların yerinde gelmeyince ne olacak? hesabın iptal edilince? o zaman kime atıp tutacak insanlar?

atıp tutmak hoş değil... hitleri arttırmaya çalışmak daha etkin bir yöntem bence...

P

Predator

Misafir
oğuz sitenden ne kadar para kazanıyorsun merak ettim sadece melodi felan satarak mı kazanıyorsun

OguzKaganAslan

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
10
bu ay sanırım 150 milyon falan gelicek... bi de hostbuldan kazanıyorum... bi de onun dışında reklam alırsam... ama siteyi yeniliyorum şu an paradan daha öncelikli o... bi bitirsem daha da artacak ama du bakalım...

bedavamelodi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar bir çoğunuz merak ediyorsunuz.Sms net ne kadar ödüyor.Bunu ben de bilmiyorum ama ben 3 gün önce bir sitenin partneri oldum bana verilen komisyonlar aşağıda...
Melodiler 40,000TL+KDV
Logolar 70,000TL+KDV
Resimli Mesajlar 140,000TL+KDV
Duvar Kagitlari 100,000TL+KDV
Polifonik Melodiler 70,000TL+KDV
diğer arkadaşlar da belirtirlerse bir karşılaştırma yapabiliriz en azından...

http://www.bedavamelodi.com

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5