İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

SnapNamesten Gelen Mail Acil !

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya 1-2 satır olsa cidden yardım edicem. Ama bu kadar uzun bir şeyi beleşe getirmeye çalışınca insanlar, gerçekten sinirleniyorum.

p.s: modlar bu kadar uzun ve karşılıksız beklentileri forumda görmek bir nevi spam gibi oluyor. Son günlerde çok fazla olmaya başladı. hele hele bu kişilerin rica etme tenezzülünde bile bulunmadan, yazıyı direk paste edip bu şkilde davranması hoş olmuyor

başlık: SnapNamesten Gelen Mail Acil ! , emreder gibi olmuş resmen

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tabi haklı olduğunuz yönler var. Forum kurallarından da öte etik kurallarca rica edilmeli bencede. Ama şöylede bir durum var. Burada istenilen yardım daha ön planda olmalı. Bundan sonra üslub ya da diğer etkenlere bakmalıyız. Herkes yardım etmekte özgürdür. Kimseyi bu konuda zorlayamayız.

Belkide acil olduğu için rica etmeyi unutmuş olabilir. Bardağın dolu tarafından bakabiliriz. Bilerek yapmamışta olsa, siz yardım ederek ya da etmeyerek kendinize yakışanı yapmakta herzaman özgürsünüz.

Saygılar..

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İngilizce bilmenin ve tercüme işinin basite indirgenmesi, bu mesleğe saygı ve özen gösterilmemesi, hele hele bu şekilde de yazıldıysa, bu mesleği taşıyan biri olarak beni rencide ediyor. Eminim pek çok arkadaşta aynı şeyi düşünüyordur. Madem çok acele idi ve çok önemli idi, daha dikkatli davranabilirdi. Bunu hakaret kabul ediyorum.

N

nomak78

Misafir
drstranger' Alıntı:
İngilizce bilmenin ve tercüme işinin basite indirgenmesi, bu mesleğe saygı ve özen gösterilmemesi, hele hele bu şekilde de yazıldıysa, bu mesleği taşıyan biri olarak beni rencide ediyor. Eminim pek çok arkadaşta aynı şeyi düşünüyordur. Madem çok acele idi ve çok önemli idi, daha dikkatli davranabilirdi. Bunu hakaret kabul ediyorum.

kesinlikle katılıyorum. ücretsiz iş ufak tefek olunca olur. bir sayfanın sayfa başı ücreti vardır ve bu genelde uçuk bir rakam değildir. ufak bir ödemeyle profesyonel bir tercümeyi yaptırabilir. Ama yinede küçük bir özet tercümede yapabiliriz arkadaşa işi görülsün.

özetle durum şu muhtemelen bir domain için backorder yapmışsın. o da diyorki senden başka biride aynı niyette ve bir açıkarttırma başlayacak. acele o açıkarttırmaya katıl ve domaini kap;)

yanlış anladıysam pro arkadaşlar düzeltir muhtemelen:=)

M.CoRLeOnE

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Nomak78 Tesekkur Ederim ...Az Buz Birseyler Anladim.Saolasin

WaffenSS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Msn'den şunu çevir bunu diyen ancak bizim işimiz düşünce alıp başını gidenleri görünce kelime başına ücret isteyesim geliyor.

Çeviri yaptırırsa para kazanırım yaptırmazsa enayi yerine konmamış olurum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5