İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

SOFTREKLAM GA ödemesi

emresa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba,GA softreklam ne zaman ödeme yapıcak acaba,bilgisi olan varmı.

emresa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ringofon ve garanti arkadaşla çalışan diğer ortaklık programları ödemeyi çoktan yapmışlar,biz neden bu kadar bekliyoruz onu anlamıyorum

Resital

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ringofon ve garanti arkadaşla çalışan diğer ortaklık programları ödemeyi çoktan yapmışlar,biz neden bu kadar bekliyoruz onu anlamıyorum

Diğer ortaklık programları ile çalışırsanız, beklemezsiniz.

Softreklam veya diğerleri ile hiç bir ilgim olmadığını da belirteyim.

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Arkadaşın sanırım biraz matematiği geri, SOFTREKLAM ın ödemeleri geciktirdiği yok her ayın 20 sine doğru ödeme yapar, diğerleri her ayın 10 unda yapabilir ama arada her zaman 1 ay vardır bilmem anlatabildim mi?

emresa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Seviyeli ol kardeşim,anlatamadın,daha doğrusu dediğimi anlamamışsın.Önemli değil.

bytuncay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Seviyeli ol kardeşim,anlatamadın,daha doğrusu dediğimi anlamamışsın.Önemli değil.

ilk defa SOFTREKLAM ile çalışıyorsan aceleni anlıyorum ama daha öncede SOFTREKLAM ile Çalışıyoridiysen Bilmen Gerek Diğerleri Erken Ödeme Yapabilir Selim61'inde dediği gibi arada hep 1 ay vardır. aceleye ve tartışmaya gerek yok SOFTREKLAM'a üye olurken ödeme tarihini ve Asgari Limiti Bilerek Üye Olmuş Olman Gerek Ha Bilmeyerek Üye Olduysan Neden Araştırmadan Üye Oldun ?

emresa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Acele ettiğim yok,Sadece hafta içi ödenecektir bilgisi aldım,sadece tam tarihi bilen varmı diye sordum,Bu acele etme lafını kim çıkardı bilmiyorum.
+
Geçen ay ayın 10 unda ödeme almıştım bu ay 14 ü oldu yani arada 34 gün oldu,merak ettim sordum.Çok normal ve art niyet taşımayan bir soruydu,bilmeyen cevap yazmayabilirdi.

i.ari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Sadece ne zaman ödenecegini sormuş. Bu kadar büyütmeye gerek yok

karaLi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ödemeler bugün yapılacaktır.
Niye geç alıyoruz diye soran arkadaşlar var geç almıyorsunuz her halukarda arada 1 ay var. Diğerleri 10 unda niye siz 15 inde diye soracak olursanız biz başladığımız dönemde bu günü belirledik ve bu şekilde devam edecektir.

Sinyor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
yani.. bence gereksiz olmus bu konunun acılması. en basında 15-20 arası dendi. 15 inden sonra açar sorarsın ödemeler basladı mı alan oldu mu vs vs..

hostingtr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SOFT REKLAM'a güvenebilirsin ;) ödemeni alacağından kuşkun olmasın. Güvenin tam olsun.

http://www.softreklam.com/

Sayfanın en altına bakarsanız

" Soft Reklam

e-mail: [email protected]
MSN : [email protected]
Tel : 0346 2244754 "

sabit bir telefonda göreceksiniz.

Art niyetiniz olmadığından kuşkum yok ama onlara direkt olarak e-posta atabilir, msnde konuşabilir ya da arayabilirdiniz.

Kolay gelsin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5