İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sohbet apleti lasım

oruccim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar sadece bana özel bi oda acabilcek olan varmı apletle sadece benim sitemden ziyaretcilerin olacağı bir yer istiyorum yardımcı olabilcek olan varsa cok sevinirim bekliyorum
saygılar...

Duman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Başka bi server uzerınde olursa yardimcı olabilirim. kendine ait bi kanal açarsin ve kullanıcıların oraya girer. ilgilenirsen pm at

ReksNet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şu anda piyasadaki ücretsiz kullanabileceğin en güzel applet jwirc dir. Applet kullanan bir site: www.mysohbetr.com eğer istersen applet'i gönderebilirim.

oruccim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim için en önemlisi odada sadece benim ziyaretcilerimin olması bunu sağlaya bilcek olan herkezle calışmaya hazırım

Teqin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ama o apleti kulanabilmen icin irc serverin de olması lazım.
ama baska sitenin irc serverine baglansan olur. onun eschatlende yaparsın.

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
şu an ileri derecede java kasmaya başladım TTNet için bir java applet hazırlıyorum ve bunu free lisans altında dağıtmayıda düşünüyorum. şu an daha hazır degil ama hazır olduğunda eminim bir çok kişinin işine yarayacaktır.

Teqin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence Guzel Bisey Caesar Free Lisanlı Dagıtırsın Cok Begenilirse Birde Paralı Cıkarırsın. :)

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
bu gune kadar yaptıklarımı paralı satmadım free olması zaten amaç:) tam destek "open source"

Teqin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ne Diyim O Zaman Helal Olsun Ama Emegin Karşılıgını Alman Lazım.

Hostmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google Reklamı Koyar Siteye Biz de Tıklarız Nolcak :D
Bi Tane Scripti Var Öyle Sözlük Scripti..Başarılar Caesar

GaLadRe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sohbet apletinde en önemli şeylerden biri Kullanıcının hangi porttan girdiğini görememesi çünkü java girişine şifre konulmadığı için unrealde açık olan porttan saldırı botları sokulabiliyor. Birde şifreli bir nick kanala girdiği zaman ekranın ortasında nick şifrenizi giriniz diye minik bir kutu açılmalı . Genelde apletlerde bu yok yukardan basıp giriliyor ve acemiler bunu yapamıyor . Caesar yada bir başkası iyi bir aplet yaparsa çok güzel olur çünkü ciddi bir eksiklik var bu konuda . insanlar irc girişini kapamaya çalışırken çalışmalar mirc scriptler üzerine . Java script yapacağım diyen birini duymak güzel.

Hostmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Walla Caesar Düzgün Bişey Yaparsa ve Herkes Bunu Kullanmaya Başlarsa Cafe Çalışanları Çok Rahatlayacaktır Diye Düşünüyorum.Bikaç Ay Cafede Çalıştım Kimse Ne Appletten Düzgün Girebiliyodu Ne de Scriptten..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5