İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sohbet bölümü kiralıktır!..

murdock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
http://www.yehhu.com/sohbet/

bölümünde serverınızın javası olucak.. sadece 1 kişiyle anlaşılacaktır.

anlaşılan kişi eğer isterse kendi radyosunu veya istediği bir radyoyu chat yapılırken dinletebilir.

özel kanal istenilmicek.serverda site adresi vs.. link falan istenilmicek.

javanın tam altında sitenizinde bir linki olucak küçük boyutta.(pr4dür sohbet sayfası-yehhu.com pr5dir.)

yehhu.com günlük 30 bin tekil ziyaretçiye sahiptir.

kısacası yeni eski serverlara büyük reklam olucaktır.

2 aylık : 200 ytl
3 aylık : 250 ytl
4 aylık : 300 ytl
5 aylık : 350 ytl
5 üstü aylık toplu alımların fiyatlarını hesaplamak için 5 aylık 350 ytl ye sonraki ay için 25 ytl ekleyerek hesaplayınız.

mesela 6 aylık ödeme yapılıcaksa 375 ytl. 7 ay ise 400 8 ise 425.....

5 aylık ödeme yapıp anlaşılıp 5 ay bittikten sonra devam etmek isteyenler tekrar 2 aylık 200 ytl ile anlaşmak zorundadır.25 ytl olayı sadece toplu ödeme içindir.

en az 2 aylık anlaşma yapılabilinir.

ödemeleri komisyon almadan ücret karşılığı mevcut kur üzerinden dolar olarak ödeme alabilirim.veya iş bankası hesabıma havale/eft olarakda yollayabilirsiniz. özelden başvurabilirsiniz.

Sinyor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
arkadaşım pm attım bakarsan sevinirim.

Mickey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
http://www.yehhu.com/sohbet/

bölümünde serverınızın javası olucak.. sadece 1 kişiyle anlaşılacaktır.

anlaşılan kişi eğer isterse kendi radyosunu veya istediği bir radyoyu chat yapılırken dinletebilir.

özel kanal istenilmicek.serverda site adresi vs.. link falan istenilmicek.

javanın tam altında sitenizinde bir linki olucak küçük boyutta.(pr4dür sohbet sayfası-yehhu.com pr5dir.)

yehhu.com günlük 30 bin tekil ziyaretçiye sahiptir.

kısacası yeni eski serverlara büyük reklam olucaktır.

2 aylık : 200 ytl
3 aylık : 250 ytl
4 aylık : 300 ytl
5 aylık : 350 ytl
5 üstü aylık toplu alımların fiyatlarını hesaplamak için 5 aylık 350 ytl ye sonraki ay için 25 ytl ekleyerek hesaplayınız.

mesela 6 aylık ödeme yapılıcaksa 375 ytl. 7 ay ise 400 8 ise 425.....

5 aylık ödeme yapıp anlaşılıp 5 ay bittikten sonra devam etmek isteyenler tekrar 2 aylık 200 ytl ile anlaşmak zorundadır.25 ytl olayı sadece toplu ödeme içindir.

en az 2 aylık anlaşma yapılabilinir.

ödemeleri komisyon almadan ücret karşılığı mevcut kur üzerinden dolar olarak ödeme alabilirim.veya iş bankası hesabıma havale/eft olarakda yollayabilirsiniz. özelden başvurabilirsiniz.

2 kişi için 200 milyon komiksiiiiiiin

murdock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
komik olan senmisin benmi neden bahsediyosun kardeş? başlığı kirletmeyin..

2 aylık bölüm kiralama bedeli 200 ytl.. saçma sapan laflar gelmesin diye yeterince yukarda açıkladığımı sanıyodum neyse.. başvuruları bekliyorum arkadaşlar..

murdock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Arkadaşlar fiyatlar geçersizdir teklifinize göre görüşülüp belirlenecektir başvuruları bekliyorum özele.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5