İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sohbet Ekle Bölümü Lazım??

SpLack

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Hmm

abi burası nasıl bilgi paylasım formu sizler bilgilerinizimi sadece paraylamı paylasırsınız herseyinizde cebinizimi dusurnursunuz

C

cappytoi

Misafir
bazıları düşünebilir neden herkesi bu işe dahil ediyorsun? ayrıca sende hazıra konmak istiyorsun yaptığın emeğe ayıp. kendin bir şeyler çıkarıp sonra ben şunu yapamadım buna yardım edin desen ve yardımı parayla etmeye çalışan çıkarsa o zaman konuş bence.

SpLack

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
...

kardes ugrastım ama yapamadım yapabilseydim zaten burada paylasmazdım yardım edecekler var ama etmior. para karsılıgı iş yapan kişiler bunlar.

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sen emek isteyen birşey istiyorsun tabikide herkes emeğinin karşılığını alacak. yok beleşcilik öyle kardeş. teknik konularda herkes yardımcı olur. ama bu beleşciliğe giriyor.

M

muzikportal

Misafir
SpLack suçu bence başkasında arama sen desenki bende chat scripti var fakat bunu kullanıcılarıma açmak istiyorum. bu scripti userlerin sitelerine eklemesi için bi form oluşturdum. Fakat bu formda bilgiler girilince sitelerine eklemeleri gereken kodu oluşturamadım dersin. bir iki kod ekleme ile çalışır ve yardımcı olan olur. Ama sen script lazım bana verin bunu diyorsun vede ücretsiz verin diyorsun.

D

Dms

Misafir
Bende vardıda Tursucum kaybettim valla :) Bulursam yaparız bisiler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5