İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sohbet.mynet.com yenilenmiş , unreal olmuş

deviL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
mynet'in sohbet odaları unreal'e geçip eschat kullanmışlar. Gayet güzel olmuş

AlemTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Kanallarin hepsi limitli 100 :), eski halleri güzeldi şimdi ise bitmiş

Reklamcilarda dolmus hemen

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nekadar zaman oldu chate girmiyorum sohbet etmek icin, zamanında çok kötü ağzım yandı, yine girmeyecem boşverr serdar be
geçen senin işinden dolayı girdik ama iş adı üstünde :p

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
O paraya yazık be... Sadece CR lisansı neredeyse 5 bin dolar (4 bin 999 usdcik)...

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Olma' mı, hem de ne var :)

Unreal'in hastası, CR'nin ustasıyım! :p

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
mynette sohbet eden varmıydı yaf :) ben bi okey oynayanları bilirim :D eski hali güzeldi bencede

AlemTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ben görmedim hiç reklamcı. DefauLt üstesinden gelir hepsinden. Valla gerek http://sohbet.mynet.com gerekse irc si mynete yakışır şekilde olmuş. Türkiye'de ircdeki user sayısı sabit sunucuların başında geliyor :)

[19:05] <aysel19> hadi bekletme beni Doktorrrrr Benim İçin GoogL€ Gir Sevgimsin Yaz İlk Çıkan Adrese Tıkla Seni Orda Bekliyor Olacağım Canım Mutlaka Bekliyorum TatLım..

\/\/.\/\/.\/\/.evlibayanlar.Net geL

Bu tür reklamlar her sunucuda vardır dimi :) www, http:// net, com vs kelimeler yasaklı ama çaresi bulunuyor.

deviL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
[19:05] <aysel19> hadi bekletme beni Doktorrrrr Benim İçin GoogL€ Gir Sevgimsin Yaz İlk Çıkan Adrese Tıkla Seni Orda Bekliyor Olacağım Canım Mutlaka Bekliyorum TatLım..

\/\/.\/\/.\/\/.evlibayanlar.Net geL

Bu tür reklamlar her sunucuda vardır dimi :) www, http:// net, com vs kelimeler yasaklı ama çaresi bulunuyor.

tabiki ama hiç bir reklam sonsuza dek gizli kalamıyor :p

Rapmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence mynet yenilik yapmaya çalıştıkca dahada kötüleşiyor..Yumile felan filan yenı yenı atılımlar yapıyor ama bence hiçbiride işe yaramıyor ...

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu CR yerinde reklamlara care bulunmuyor galiba bulan varmi acaba adamlar renkli yaziyorlar farkli degisik yasakladikca degistiriyorlar acaba care nedir irc giriside yok resmen webden giriyorlar yapiyorlar nasil bikmiyorlar anlamiyom...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5