İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sohbet Sitesi Alınıcaktır

Teqin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaslar Useri Az Veya Cok Olan Sohbet Sitesi Alınıcaktır.

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende alcam gerci daha cok domain iyi olan ama ariyom bulamiyom acayip abuk subuk domainler var burda hemde cok pahaliya söyle guzel domain sohbet alakasi bulmak ne zormus ya. Bide sunu dusundum sifirdna bir site acan yeni acemi bir kisi isi cok zor ya allah sonumuzu hayir etsin... aminnnnn :)

söyle useride pr side iyi olan fiyati söyle 100 euro altinda olan guzel domain varsa yazsin...

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
söyle useride pr side iyi olan fiyati söyle 100 euro altinda olan guzel domain varsa yazsin...

bu mesajlar yüzünden abuk sabuk fiyatlar ortaya çıkıyor maalesef.USeri olan, sohbetle alakalı olan ve prsi bulunan bir domaini jenerik olduğunuda düşünürsek çok zor 100 euroya bulmak.Pardon 100 euro altına bulmak.

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
moruk.net - pr1 - sohbet useri yok ama domain güzel ve pr1.
50 ytl verebilirim.
@Teqin e pm atmıstım ama belki baska alıcılarda olabilir.

Teqin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar sitenizi yazın user sayınızı yazın fiyatınızı yazın - fiyatta anlasabiliriz fiyat onemli deil

Teqin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben Domain Deil. Site Alıcam Acık Site Useri Olan Abartılı Fiyatlar Olmasın Lutfen

Teqin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yok :) Senin İcin Demedim :) Gelen Pm Lere Dedim.
Bendede Useri 50 60 Olan Var Ama Server Acmayı Dusunuyordum . Site Alıcaktım Boyle Hazır OlSa Daha İyi Diye Dusundum :)
Ama Ne Yazıkki Cok Yuksek Fiyat Soyluyorlar .

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
sohbet sitesi alacak arkadaşlar bütcelerini belirtirlerse uygun site ark mevcut 800-1000 user sahip.

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
teqin aynen link almasi zor bari domain yada site al hem senin olur hemde user kazanmis olur diye dusundum ama maalesef dusundugun site yada domain bulamiyorsun. Iki domain buldum sedoda biri sohbet.de biride turkchat.de ikisi siteleri yok öylesine domain acayip el yakiyor.

Teqin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Almayacak Olsaydım 400 Dolar Veripte irc.seviyormusun.com u birbirnetten almızdım bide 300 dolarlık eschatti.
ve burdakiler
50 useri olan ve hiç bi kazancı olmayan birisi 1000 fiyat cekiyo..
ben almam kendim buyuturum .
aradım cok bos domain buldum ,ve aldım artık reklam verip buyutup sonra kendi serverime gecicem. neyse.

Ha bide seninkilerin fiyatını yazmamıssın fiyatını bana pm olarak atarmısın
site bulamadım bari domain alayım. 2 3 tane daha

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ne site bulunur nede domain abuk subuklar dolmus ya digerleride almis basini gidiyor okadar param olsaydi zaten direkt sedodan alirdim hehehehe :) neyse burda söyle guzel kisa guzel sohbetli isimli siteler yazin ayrica fiyat uygunsa bakarim duruma....

Teqin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Valla Ben Bugun Bi Tane Domain Daha Aldım Bosta İdi
Sohbeted.Com:)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5