İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

SohbetChat.Tc Al Bi Dolandırcı Daha

Gookhan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
01 Eylül 2006 Cuma günü Doom nicki bu şahıs nickine banner yapacak adam arıyom diye yazdı bende ona banner yaptığımı söyledim. neyse adamla anlaştık ertesi gün 4 bannera karşılık 60 ytl göndereceğini söyledi. o gece yatmak yok yaptım bannerı. teslimatı da ettim. ama o şahıs kaç gün oldu ödeme yapıyor. 3-4 kere özellikle selam verdim cevap vermeyince de burda konu açma gereği duydum.
İşte MSN'deki ileti geçmişi

Duman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
geçmiş olsun onun hakkında çok şey burda yazılıp çizildi keşke önce bi arama yapsaydin.

kenan56

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu şahıs daha önce forumdada çok şikayet edildi ve googledede feci şekilde spam yapıyor diğe yazılmıştı

Gookhan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
abi iyinetten biri ekledim dedi mi msn'ye güveniyorum işte ne bilim. Ben insanlara kuşku ile yaklamam hiç. bu bana ders oldu. şerefsiz şahısı google spama da bildirdim. İnşallah banlarlar.

Inferno

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
aynı şahıs bneim 250 kontor + 17 ytl mi dolandırdı İş yaparken ortaya annesini katması çok enteresandı :) . Doom daha önce çok fazla kişiyi dolandırdığını biliyorum sahtekarın teki. Başka forumlarda başlık açmıştım ben. İnşallah başka arkadaşlara örnek olur.

forumcuali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu adamın kesinlikte en kısa zamanda,nette yok edilmeli...adsenseden ban yememin tek nedin bu adam..google bana inanmadı bile!...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5