İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sohbethane.Com Güzel Bir İçerik Yapabilecek.

DamgaNet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
elimde www.sohbethane.com adresi var ama içerik olarak bom boş elinde güzel sohbet scripti olan yada küçük bir sohbet içerigi yapacak varsa sevinirim yardım edecek arkadaşa sitenin sohbetini yönlendirebilirim egerki sohbet serveri varsa.. Şimdiden teşekkürler.

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
çok geniş bir içerik istemiyorsan, basit bir arayüz ve eschat yeterli dersen ben yardımcı olmak isterim

DamgaNet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet basit bir ara yüz ve güzel bir görünüm olursa yeter birkaç olay olsa yeterli olur sohbettir şiirdir e-karttır gibi ilgi çekici şeyler yapan arkadaşın eschati varsa onu koyarım yani sohbet siz nereye isterseniz oraya yönlendirirlir.

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
eğer dediğime onay veriyorsanız benden domaini almayacağınız kesin süreyi buraya yazarsınız.Dnslerinizi yönlendirirsiniz bende siteyi yaparım ve kullanmaya başlarız :) İstediğiniz banner alanınıda siz belirlersiniz.
Ama en önemlisi domaini ne kadar süre benden almayacaksınız..

DamgaNet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu konuda ilgilenecek arkadaş varmı güzel ve ilgi çekici bir görünüm hazırlayabilecek.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5