İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sohbetiy.Com Satılıktır.

VaGaBoND

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Domain adresi: Sohbetiy.com
İstenen minimum fiyat: 700
Domain kayıt tarihi: 08-haziran-06
Banlı olduğu sponsor varmı: yok
Banlı olduğu arama motoru varmı: yok
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem varmı, telif hakkı vb..: hayır , yok

Satma nedeni (opsiyonel): Neti Bıraktım Artık.
PR değeri varsa linki (opsiyonel): pr değeri 4
Alexa sıralaması linki (opsiyonel): http://www.alexa.com/data/details/traffic_details/sohbetiy.com
Satış sonlanma tarihi (opsiyonel): 30 aralık 2007

Satıcının eklemek istediği notlar: Gelecek pr değeri 7'dir. Googlede sohbet aramasında 2.ci sayfada. chatte 17.ci sayfada , sohbet odalarında 5.ci sayfad
6.cı ve chatsohbet aramasında da ilk sayfadadır. sayfada link değişimi cok az yapıldı.

Ciddi Olan arkadaslar lütfen [email protected] mailimi eklesinler. Yada Burdan İrtibat'a geçsinler.

VaGaBoND

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gelecek pr Gösteren siteler 7 dior ama kesin deil tabiki bunu herkez bilir :) Yazma geregi duydum. ama en az 6 olacagına eminim.

Fiyat bence oldukca makul. Peki senin aklındaki rakam nedir dostum ?

VaGaBoND

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ibLis pr 6 Yaparsam Sanalı Bırakıcakmısın ?

CahiLsin Cahilliginle kaL Bilmedigin işe burnunu sokma derim.

ibLis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pr6 değil. o domaini pr5 yap sitelerim hepsini kapaticam..

MaJeSTe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet ibLis Sitelerini kapat nek dar erkeksin dendigi gibi Görelim Söz vermek ne dmeektir herkes bilir buda kapak olsun sana ....

VaGaBoND

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadas Zamanında Söz verdi, bende söz namustur ben dedigim gibi pr 5 yaptım iblis'ta sözünü tutsun :)

pr 5 toolbar guncellenmedi daha

Kontrol edin..

KATILSANA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Bozuk O Link :)
Benim Domaini 1,5 Senelik Gösteriyor :)))
Ama Daha 6 Aylık...
Nasıl Olacak?
Neyse Hele Bir Güncelleme Olsun. O Zaman Bakarız.
Ama Yinede Erkeklik Kavramı Bambaşkadır Bence.

VaGaBoND

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Valla hocam kapatsın yada kapatmasın. bana soledigi cümle ortada ben pr 5 olunca görürüz dedim ve gördük :)

Gerisi ona kalmıs.

toolbarlar güncellensinde hele bir..

cawbella

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Valla hocam kapatsın yada kapatmasın. bana soledigi cümle ortada ben pr 5 olunca görürüz dedim ve gördük :)

Gerisi ona kalmıs.

toolbarlar güncellensinde hele bir..

Aradan kaç güncelleme gecti biliyormusun ?

Arkadaş gelecek ilk güncellemeyi kastedmiştir.
Çok çok uğraşirsan dsfds.com uda PR5 yaparsin. belki onun yaptiği yanliş ama sizin şuan yaptiğiniz onun yanlişini biraz olsun azaltiyor.

VaGaBoND

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cawbella dostum ilk güncelleme bu tarihleri kontrol et ? :)

Üstüne basarak söylüyorum : amacım arkadası yıkmak yada kücük düşürmek deil. Lakin Bana söledigi o söz cok koydu. bu gune kadar kimseyle bir sorunum olmamıstır. Adam kalkıp delikanlılık yaptı -ki bende konunun üstünde durdum.

Her kez sitesini satılıga cıkarır, paraya sıkısır, neti bırakır satar yada herhangi bi sorunda. Her site satılıga cıkarıldıgında bu gibi adamlar kalkıp işi dalgaya vurup, satısı baltalamaya calısırsa, dalga gecerse ben bole adam'a delikanlı demem :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi