İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Şok bi fiyata Karakalem Resim Çizilir(Resimler Mevcut)

ciko21

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar yeni üye olduğum için belki şüpheye düşebilirsiniz yada güvenmeyebilirsiniz.Benim webmaster'dada üyeliğim ve gold üyeliğimde mevcuttu ama ordan hesabım çalınınca buraya geçiş yapmak istedim.

Ben kendim çapımda karakalem resim çiziyorum.Tabi yarışmalarda kazandığım ödüllerim mevcut.

Buraya yeni üye olduğum için bi kampanya baslatmak istedim ilk 3 kişiye baya indirime gidecem. Siz bana msn'den iletişim kurarak bana ordan istediğiniz resmi gönderiyorsunuz ve bende çiziyorum karakalem şeklinde ve daha sonra çerçevleyip kargoluyorum istediğiniz adrese.Daha sonra ilk 3 kişiden sonra gelen siparişler resime göre ücretlenecek. İsteyen orjinal çerçeveli alır resmi isteyen pcden alır kontör ile.

Kısacası bana resminizi pc'den atıyorsunuz ve bende karakalem çizmeye baslıyacam

Size bi kaç çalışmamı sunmak istedim;

Bunlarda anime çizimlerim

Murat05

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
yapım fiyatını pm olarak atarmısınız ?

BirBayan Resmi Cizildinde Olacak Fiyatlardan'İlk3deyim ' :D

eterno

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
detaylı P.M alabilir miyim ? duruma göre 1inci gelen olarak kampanyadan yararlanmak istiyorum.

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Fiyatlarınızı konuya ekleyin lütfen. Hayırlı işler..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5