İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Şok iddia..Arda Fener’e Kezman Aslan’a ?

donjuanyasin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
208096.jpg

Fotospor'un, Arda Turan ile ilgili ortaya attığı "Kezman'a karşılık takas veriliyor" haberi, tepki toplayacağa benziyor.

A Milli Futbol Takımımızn, EURO 2008'deki başarısında büyük pay sahibi olan Arda Turan hakkında Fotospor değişik bir iddia ortaya attı. Habere göre Fenerbahçe'nin Sırp futbolcusu Kezman Galatasaray'a, Genç Yıldız Arda Turan ise Fenerbahçe'ye transfer oluyor. İşte Fotospor'un o haberi.http://bloqger.blogspot.com/.

Ezeli rakiplerin 2 etkili idarecisi geçtiğimiz günlerde buluştu!.. Ve sohbet döndü dolaştı Arda’ya geldi. “Juve’nin verdiğinin fazlası, hatta isterseniz Kezman takası gündeme gelebilir” denilince, G.Saraylı idareci konuyu başkana iletti; ve...

Euro 2008’deki müthiş performansından sonra taliplileri artan Arda Turan’ın kafasının artık Avrupa’da olduğunu düşünen Adnan Polat, düğmeye bastı!.. Öncelik Juventus’la Trezeguet takasına verildi. Ancak İtalyanlarla’la anlaşılamaması halinde, Rıdvan Dilmen ve Ümit Karan’ın “Galatasaray’da oynasa Gol Kralı olur” dedikleri Kezman’ın takasının masa- ya konulması kararlaştırıldı. Kezman’ın yıllık ücretinin bir kısmını da F.Bahçe’nin karşılamasının istenebileceği, üzerine de bir miktar para talep edileceği kulislerde konuşulur oldu. Bu arada Fenerbahçe’ye sürekli sıcak mesajlar yollayan ve son olarak “Emre Belözoğlu ile birlikte oynamak istiyorum” diyen Arda’nın mevkisine Kewell’ın transfer edilmesi de iddiaları güçlendirir hale geldi!.. Öte yandan dün bir radyo kanalında canlı yayına katılan Fenerbahçeli bir şahıs, “Kulübe çok yakınım. Arda, Fener’e koşuyor” ifadelerini kullandı...

kaynak: http://www.spor3.com/haber.php?haber_id=388938

Fotospor gazetesi iyice azıttı :) Resim bile ayarlamışlar,utanmasalar ronaldo'yu getircekler !?!

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
ayıptır ya bu gazeteleri alıpta okuyan varmı acaba, kezman dediğin kim oluyor, kaç yaşında türkiyeye geldiğinden beri ne yapmış ne etmiş kaç tane gol atmış, arda turan ın kramponlarının bağcığı bile olamazken nasıl oluyorda böyle haber çıkarmaya cesaret ediyorlar anlamıyorum.

ExPLoReR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Fotospor Fenerbahçe'nin gayri resmi yayın organıdır.Yani aklı başında hangi insan şu yazılanlara inanır anlamıyorum bunu utanmadan sıkılmadan yazıyorlar bir de Galatasaraylılar'ı gaza getirecekler Kezman Cimbom'da oynasa gol kralı olurmuş.Adamlardaki fantezi gücüne bak ya..

SS9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yuh kardeşim ya yuh bu nasıl bir gazete iş güç yalan dolan.

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Kezman kim mi oluyor;

1997-1998 sartid

1998-2000 fk partizan

2000-2004 psv eindhoven

2004-2005 chelsea

2005-2006 atletico de madrid

Biz Arda nın 6s den başka oynadığı takım görmedik hemşerim :)

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Kezman kim mi oluyor;

1997-1998 sartid

1998-2000 fk partizan

2000-2004 psv eindhoven

2004-2005 chelsea

Doğrudur +rep :)

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Fotospor Fenerbahçe'nin gayri resmi yayın organıdır.Yani aklı başında hangi insan şu yazılanlara inanır anlamıyorum bunu utanmadan sıkılmadan yazıyorlar bir de Galatasaraylılar'ı gaza getirecekler Kezman Cimbom'da oynasa gol kralı olurmuş.Adamlardaki fantezi gücüne bak ya..

kanıt varmı elinizde yoksa iftiraya giriyor bu sözler:)

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
kezman dediğin kim oluyor, kaç yaşında türkiyeye geldiğinden beri ne yapmış ne etmiş kaç tane gol atmış, arda turan ın kramponlarının bağcığı bile olamazken nasıl oluyorda böyle haber çıkarmaya cesaret ediyorlar anlamıyorum.

arda turan = cristiano ronaldo :)
öyle bir anlattınki ronaldo sandım ardayı.

myguitar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu haber biraz "Delinin birisi kuyuya taş attı bin akıllı çıkaramıyor" haberi.. :)

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Kezman kim mi oluyor;

1997-1998 sartid

1998-2000 fk partizan

2000-2004 psv eindhoven

2004-2005 chelsea

Son 2 dönemdir kezman ne yapmış - Arda ne yapmış?

Zamanında Sergen 4 büyükleri dolandı ama cristiano ronaldo Andorinha,
C.D. Nacional, Sporting Lizbon, ve son olarak Manchester'da hala, bir yere gidememiş. İngiltere ve Portekiz Avrupa'da dev takımlar değil. Şu anda Sergen ronaldodan daha iyi bir oyuncu mudur? Yada Maradona, Pele çok süper oyuncular mı şimdi?

Zamanında keskin bıçaktılar ama şimdi helva kesilmiyor hiçbirisiyle...

Not: Yabancı futbolcuların isimlerini özellikle küçük harf yazdım, küçümsedim.

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
kezmanı bende beğenmiyorum. ama yinede kariyeri iyi bir futbolcu.

Hocam birde Maradona, Pele nasıl süper oyuncu olsunlar şimdi adamlar kaç yaşında futbolu bırakmış ama Sergen ayrı hala futbol oynuyodu :D

Bana kalırsa Arda o kadarda büyütülecek bir futbolcu değil. Türkiye'de onun gibi şans bulamamış ne kadar kişi var birbilseniz.. Önemli olan o şöhreti kaldırması. Bknz: İlhan Mansız :)

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1

Bu akılla gidersen askere, alırsın(!) tezkere der büyüklerimiz.

Bu arada, Euro 2008'i izlememiş sanırım bu arkadaş. "Başka oynadığı takım görmedik" demiş de. Kendisini bilgilendirmek istedim.

Bir de, kendisiyle çelişmiş bu arkadaş. "Arda büyütülecek futbolcu değil" demiş. Ardından da eklemiş: "onun gibi şans bulamamış kaç kişi var bilseniz."

E, evet. Senin gibiler yüzünden şans bulamıyor olmasınlar? "Büyütülecek futbolcu değil" diye şans tanımıyorlar işte.

Linko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kezman kim mi oluyor;

1997-1998 sartid

1998-2000 fk partizan

2000-2004 psv eindhoven

2004-2005 chelsea

Kezman doğru topçu olsaydı o takımlara tutunurdu gitgide düşerek f5'e gelmezdi..

arda gs altyapısından yetişti.gs de oynaması normaldir.1 yıl kiralık manisaya gitmişti bugün holosko hakan balta gibi isimler ardanın sayesinde buralara geldi

bu arada siz ardanın manisasporun fbyi 5-3 yendiği maçtaki performansını unuttunuz galiba

TuRKuaZz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Fenerliyim.

Kezman'ı gördük iyi oynuyor ama çok iyi oynamıyor. Kezman'la Arda hiç bir zmn eşit tutulmalı. Kezman tamam tecrübeli ama Arda gelecek vaadeden bir futbolcu. Euro 2008'de de iyi piştiğine eminim.

Fotospor'u okumam. Fotospor = asparagas haberler yumağı...

4Evır Arda Turan :p

PieRLuGi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adamlarda haklı :)
En çok taraftar Fenerbahçe'de satışı düşünüyorlar :)

Büyüksün FENERBAHÇEM
hıh

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi