İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Şok iddia..Arda Fener’e Kezman Aslan’a ?

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Biriisi yükselen değer ötekisi düşüşe geçen değer, hiç futbolu bilmeyen bile bu takasın imkansız oldugunu anlar.Fotospor kendince reklam yapıyor, öyleki her haberin üzerinde "Fotospora göre" eklenmesi reklam için yeterli

R@mses

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fotospor gazete dünyasının en çok sallayan gazetesidir...

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Belki konuyla alakası yok ama içimden gelen birkaç cümleyi paylaşmak istiyorum...

Adnan Polat demişki: "Tek büyük Galatasaray"
Ama neye dayanarak söylediğini kimse bilmiyor.

-Maddi olarak en güçlü biziz dese yok olmaz Fenerbahçe açık ara önde.
-En çok satışı biz yapıyoruz dese yok olmaz Fenerbahçe açık ara önde.
-Amatör kulüplerde en güçlü biziz dese hiç olmaz Fenerbahçe açık ara önde.
-Tesişleşmede en önde biz varız dese olmaz Fenerbahçe açık ara önde

Peki geriye birtek ne kalıyor? "Geçen sezonun şampiyonu biziz." kelimesi. Peki bu yeter mi? Bence yetmez.

Tamam anlarım kendi kulübünü üstün yapacaksın ama bari "Tek büyük Galatasaray." deme. "En büyük Galatasaray" de de tartışma yaratılacak bir ortam olsun...

"E peki kimdir o zaman bu Tek büyük" diye sorarsanız da ben de size "Saten cevabı anlattıklarımın içinde verdim." derim.

ExPLoReR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sende galatasaray'ın resmi yayın organısın herhalde.

Farkındaysan Fotospor gazete (yayın organı) ben insanım yani herhangi bir şekilde resmi ya da gayri resmi yayın organı olmam imkansız gerekli cevapları da konun içinde verdim.Fotospor'un manşetlerini de ekledim.

jxc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Arda, bunda iş yok denilipte Manisa'ya yollanan bir sonraki senede vay anasını bu Arda iyi topçuymuş denilip geri alınan ama sezonun çoğunu yedek kulübesinde geçiren futbolcumuydu.

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Fotospor popülist ve taraflı demek ayrı birşey, bir klübün gayri-resmi yayın organı gibi temelsiz iddialar ortaya atmak ayrı şeyler. Fenerbahçe transfer görüşmelerini en gizli yürüten ve asılsız transfer söylentilerinden fiyatları şişirdiği gerekçesiyle en rahatsız olan klüp, yani bu tip gazetenin tiraj maksatlı asparagasları en çok Fenerbahçe'ye zarar veriyor.

Fenerbahçe'ye saldırmak için ucuz gazetelerin arkasına saklanmayın. Galatasaray'lıyım Fener'i de sevmiyorum dersen anlarız, biraz samimiyet.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Ozaman bende googleın yayın organıyım arada google alehine yazılar yazıyorum:D

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
onu bunu bırakında Güiza Fener'de resmi siteden açıklandı. Fener ilgilenmeden önce bu adam için diyodum Fener ünlü alacağına bu adamı alsın diyodum 1hafta sonra haberi çıktı :D

bu arada bugün FotoMaç gazetesi Eto'o Fener'e diye bi haberi var Fenerbahçe'den yapılan açıklama: "FotoMaç sponsor olacaksa Eto'o 'yu alırız" :D

ExPLoReR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Fotospor popülist ve taraflı demek ayrı birşey, bir klübün gayri-resmi yayın organı gibi temelsiz iddialar ortaya atmak ayrı şeyler. Fenerbahçe transfer görüşmelerini en gizli yürüten ve asılsız transfer söylentilerinden fiyatları şişirdiği gerekçesiyle en rahatsız olan klüp, yani bu tip gazetenin tiraj maksatlı asparagasları en çok Fenerbahçe'ye zarar veriyor.

Fenerbahçe'ye saldırmak için ucuz gazetelerin arkasına saklanmayın. Galatasaray'lıyım Fener'i de sevmiyorum dersen anlarız, biraz samimiyet.

Aşağıdaki postta cevap verdiğimi sanıyordum.
http://forum.iyinet.com/spor/99023-sok-iddia-arda-fener-e-kezman-aslan-2.html#post709459

Ama bir de yaziyim iyi okuyun.

-Fotospor Fener'in Yanında
-Hırsız Fenerbahçe'nin 2 Puanını Çaldı.(Hırsız=Hakem Cem Deda)
-Aldırma Fenerbahçem şampiyonluğa giden yolda heyecanla lezzetlenir bu alem...

GAYRİ resmi (resmi olmayan) diyerek aşırı ve taraflı haber yapan ilgili gazete hakkında nitelemede bulundum.Bu nitelemeyi hem iddia hem de temelsiz bir iddia olarak yorumluyorsanız bu sizin idrak etme kapasitenizle alakalıdır.Ama şimdi şu başlıklara tekrar bakınca nitelemem hafif kalmış onu farkettim :) Ben Fenerbahçe'nin resmi bir yayın organının bile bir Türk hakemine hırsız diyebileceğine ihtimal vermiyorum.Samimiyetle ilgili cümleniz de çok anlamsız olmuş sizin tabi ki Galatasaray'ı sevmediğiniz gibi ben de Fener'i sevmiyorum. Bu konu ile ilgili daha fazla yazmayacağım konunun dışına çıktık ama cevap vermeden edemedim kusura bakmayın :D

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir gazete ile bir klüp arasında bağ kurabilmek için karşılıklı bir ilişki göstermen gerekir, örneğin gazete, FB TV'de olduğu gibi klüp şirketine değil fakat yönetimden veya klüple ilişkili birine aittir veya finansal sponsorluk vardır gibi. Eğer gösteremiyorsan yayınlarına bakıp, bir de organıdır gibi aksi ihtimal bile bırakmadan, böyle iddialarda bulunamazsın, ..organıdır demek bir iddiadır, ..organı gibi yorum yapıyor demek yorumdur - yani bu benim idrak kapasitemle alakalı değil senin kavramları bilmeden ek fiillerin(-dır, -dir) ciddiyetine sığınarak yaptığın saldırı, bunu biliyorsun da işte hatalı değilim diye çırpınıyorsun. Neyse olur böyle şeyler.

Linko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konu neden bu kadar saptı ?
Bu arada fotospor bu resimleri hangi photoshop programını kullanarak yapıyorum merak ediyorum ulead express de yok böyle bi şey :D

Red Kit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Burdan mersin arkadasımıza sesleniyorum senin o dediğin mansetler oncekı gece kımın macı varsa onun için atılıyor .fenerle baglantısı var dıon o zaman fener nıe sureklı bu adamları yalanlıyor ayrıca mahkemeye verıyor bu yalan haberlerin pesine düsülüyor merak etmeyin burdan bıu haber yapılınca hemen onların yayın organı demek yanlıs ayrıca kezmanda ardada yetenekli futbolcular sadece kezman uyum saglayamadı takıma adam arkası donuk oynayamıyor zaten iyi oynadıgı donemlerde yanında hep uzun adamalar vardı misal psv yanında hesselink vardı

Simasher

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tabii ki kezman kimki ardayla takası olucak :) arda daha 21 yaşında onun değeri ile kezmanın değeri bir mi ?

Birde salak mı cimbom parasızlıktan ölüyoken böyle bir takas yapıcak en azından yurtdışından yeni yıldız getirir.Song da geldiğinde baya yazıldı çizildi ama şimdi sessiz sedasız trabzona gitti yani.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi