İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ŞOK ŞOK Anında Ödeme

denyolar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar bu site bir harika ödemeler 1 gün sonra hesapta ,ödeme limiti yok
0,10 cent 'e bile 12 saat içinde ödeme ,inanmayan denesin reklam degil sadece kazanın istiyorum .Her referral'a 0.10 cent referral'ı olduğunuz kişinin yaptıgı ref'lerden de kazanacaksınız ref'im olun yada olmayın deneyin derim .
Hayırlı Kazançlar ,Hizmetlerimiz sürecek .Araştırmalara devam.
http://gptreasure.com

Serotonin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Refli linkini ve refsiz linkini bırakırsan. Kullanıcılar üzerinde güvenilir bir sempati yaratarak refli linklerine tıklanmasını sağlayabilirsin ;)

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya bırakın bu işleri sizide tanıyoruz ,karalamaya gelince herkezden önce koşuyosunuz paylaşıma gelince kimse yok bak buda komik dimi :)

bir önce dondurduğum MASK adlı ismi arayıp yaptığı paylaşımları da dahil edersen şu anda yazmış olduğun yazı kadar paylaşım yapmışımdır. dikkatini çekerim
ve karalamak degilde "dürüstçe yaklaşmak" desek ?
karalamak istesem daha farklı cümleler kurardım emin ol

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
sanırım arkadaş üzerine tartışmayı bırakmak en mantıklısı, bırakın güvenilirmi değilmi üye olacaklar düşünsün...nick seçimin zaten anlatmış herşeyi daha ne demek gerekirki

uzukkata

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tartışmayı bir kenara bırakıp adresi inceleyen varmı..Gerçeklik oranı nedir?

denyolar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar ben burda gerçekten ödeme aldım ve almaya devam ediyorum .Burda olay içerdeki linklerle ugraşmanıza gerek yok sadece refli üye bile yapsanız size yeter günde 2,3 dolar rahat alırsınız aylıkta bu 200$ -300$ dolara denk geliyo reflerinin maillerini görebiliyorsun mesela sana ref olan birine sende başka account 'un varsa ref olup güzellik yapabiliyorsun ödemeler 0.10 cent halinde 1 gün en fazla 2 gün içinde oldugu için ödeme geçmişini sürekli siliyorum ,hem neden yalan söyliyeyim ki sitenin benim yada bi yakınımın olma olasılığı nerdeyse sıfır eğer benim olsa daha fazlasını vermek isterdim :)
Arkadaşlar içerdeki reklamlarda kredi kartı felan diyo onlarla hiç oynamayın işimiz yok onlarla bizim buradaki işimiz ref olayından kazanmak ref başına 0,10 cent az ama ödeme hızlı oldugu için deger .benim refimle üye olana bende başka bi accounttumla onun ref i olacagım.kolay gelsin .teklif var ısrar yok. içerdeki reklamlarla oynamamanızı da tavsiye ederim .
http://gptreasure.com/register.php?ref=hypnose
http://gptreasure.com
Bazı arkadaşlar burda bana sitem etti neden sadece refli linki koyuyosun diye buyurun refli ve refsiz linkler .

denyolar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar bu aralar ödemeler yani benim bahsettiğim ref den ödemeler 2-3 gün e sarkabiliyor ondan haberiniz olsun istedim 1 günde gelmezse bana kızmayın sonra ..

denyolar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Deneyen arkadaşlar buraya fikirlerini yazarsa diger arkadaşlarda bilgilenmiş olurlar .

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5