İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ŞOK-ŞOK-ŞOK !! 1 GB Webhosting + 25 GB Trafik [Yıllık 15 YTL]

sonsuzhost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Türkiye'deki faaliyet belgesi olanların listesine burdan bakalabilirsiniz.

http://www.tib.gov.tr/YS_listesi.html

[konu dışı]
resmi olmayan vergi levhası olmayan Faaliyet belgesi olmayan kişiler çekilsin artık ortadan 3 kuruş para kazanıcam derken duvargibi sert cezalara çarpmayın FAALİYET BELGESİ ALMA SÜRESİ DOLMAK ÜZERE 10 bin Ytl lik cezalar başlıyor herkes tamamlasın resmi işlemlerini.
[/konu dışı]

My_X

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
TİB'dan uyarı geldi. Zaten başvuru hazırlığı içindeydik. 24 temmuza kadar alın yoksa yasal işlem başlatılacaktır dedi :) merak etmeyin alınacak o belge.

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
www.millihosting.com

2006dan beri hizmet vermekteyim. Vps, Vds, reseller satışlarımızda mevcut beni tostcularla karıştırmayın. Adres kısmına gelince; henüz bir iş adresimiz yok, ama illaki görüşelim derseniz ev adresimi vereyim.

insanlara biraz daha mantıklı yaklaşmalısınız.
karşısında firma ve muhattap kişi aramaları gayet doğal, nihayetinde para verecek ve bundan daha önemlisi data larını size vericekler dimi ama ?

gf8

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
bi kere 1 GB alanı diğer meslektaşların 100 YTL ye satarken senin 15 YTL gibi gülünç bir rakama satman yanliş...

Sattığın bu rakam senin bir firma olmadiğini Zaten ortaya koyar..

3/5 kuruş kazanmak için ücretleri baltalamicaksın

Bizler
Faliyet belgesi olmayanlara ceza gelsin de bu işi esasi anlamda yasal olarak yapanların önü açilsin diğe beklerken

Sizin gibi acaip konular açanlarada üzülmüyor değilim...

15 YTL ye satacağina bu işi birak 15 YTL ile kimseyi ne kandırabilrisin nede 1 yıl boyunca garanti verebilirsin..

Ve sizin gibiler yüzündende inanın bu Hosting piyasayi yerin dibine vuruyor..

önceden sponsor host isteyenleri görürdük sonra spnsor reseller isteyenleri Görmeye başladık ve inanın gecenlerde sponsor dedicated isteyenide gördüm :))

yakında Sponsor DC isteyen olursada inanın şaşırmam Bu olayların bu reddeye gelmesi sizin gibiler yüzündendir..

My_X

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konu dişi

İsiminizi önce bi degiştirin düzgün isim alin :)

Konu dişi

Seni burda da gördük ya of be bu forumun içine etmediydin geldin h.g

insanlara biraz daha mantıklı yaklaşmalısınız.
karşısında firma ve muhattap kişi aramaları gayet doğal, nihayetinde para verecek ve bundan daha önemlisi data larını size vericekler dimi ama ?

haklısın, ama insanlar tanıyor zaten. isteyenle yüzyüze zaten görüşürüm.

bi kere 1 GB alanı diğer meslektaşların 100 YTL ye satarken senin 15 YTL gibi gülünç bir rakama satman yanliş...

Sattığın bu rakam senin bir firma olmadiğini Zaten ortaya koyar..

3/5 kuruş kazanmak için ücretleri baltalamicaksın

Bizler
Faliyet belgesi olmayanlara ceza gelsin de bu işi esasi anlamda yasal olarak yapanların önü açilsin diğe beklerken

Sizin gibi acaip konular açanlarada üzülmüyor değilim...

15 YTL ye satacağina bu işi birak 15 YTL ile kimseyi ne kandırabilrisin nede 1 yıl boyunca garanti verebilirsin..

Ve sizin gibiler yüzündende inanın bu Hosting piyasayi yerin dibine vuruyor..

önceden sponsor host isteyenleri görürdük sonra spnsor reseller isteyenleri Görmeye başladık ve inanın gecenlerde sponsor dedicated isteyenide gördüm :))

yakında Sponsor DC isteyen olursada inanın şaşırmam Bu olayların bu reddeye gelmesi sizin gibiler yüzündendir..

adı üstünde kampanya uzun zaman önce bitti buraya bitti demeyi unuttum. Firması olup, vergi numarası olup, 20 gbı 10 ytlye veren biliyorum. :) Laf atmadan 2 kere düşünün.

2006 beri diyor yalana bakin 2008 domain reglemisler hayallahim :D

gözüne baktır bı :) suntacım

http://who.is/whois-com/ip-address/millihosting.com/

Creation Date: 2006-12-26

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5