İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ŞOK-ŞOK-ŞOK !! 1 GB Webhosting + 25 GB Trafik [Yıllık 15 YTL]

My_X

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
locco.gif

Buyrun size en kral yaz kampanyası !!!
Sadece 5 Stok
Güncel Stok Sayısı: 5

- 1000 MB Web Alanı
- 25 GB Trafik/Aylık
- Sınırsız E-Mail Hesabı
- Sınırsız Sub-domain
- Sınırsız MySQL Veri Tabanı
- Plesk 8.3.0 Kontrol Paneli
- Almanya/Netdirekt
- %99.9 Uptime Oranı

Yıllık:
fiyat.gif
,

Milli Hosting

[email protected]
[email protected]

Mr.Darkness

1
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
sitenizde referanslar bölümünü göremedim? eklerseniz daha iyi olur hayırlı satışlar.

My_X

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
referansları eklemeyi uygun ve etik bulmuyoruz. İsteyen olursa gösteririz.

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Sanırım reseller satıyorsunuz, adres bilgisi felan göremedim. Yanlış anlama konunu baltalamak gibi bir amacım yok ama gördüm yazmadan edemedim..

My_X

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1 GB Webhosting bundan nasıl reseller anlamı çıkarttınız. Reseller host olsaydı belirtilirdi zaten. Adres konusuna gelince ne adresinden bahsediyorsunuz?

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Hayır reseller satıyorsunuz demek istemedim, yani reseller üzerinden satıyorsunuz demek istedim.Tamam cümleyi yanlış yazmışım kusura bakma. Nasıl ne adresi? Sizin ordaki marketin adresini isteyecektim. Ne adresi olacak. Tabiiki de eğer firmaysanız, firmanızın adresini isteyecektim...

My_X

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
www.millihosting.com

2006dan beri hizmet vermekteyim. Vps, Vds, reseller satışlarımızda mevcut beni tostcularla karıştırmayın. Adres kısmına gelince; henüz bir iş adresimiz yok, ama illaki görüşelim derseniz ev adresimi vereyim.

SkyLord

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba;

http://www.millihosting.com

Burak (My_X) ve Ben 2006'dan beri İnternet & Bilişim Sektöründe hizmet veriyoruz. Reseller üzerinden satış yaptığımız kanısına nasıl vardınız ? Birden fazla sunucumuz mevcut almanya & türkiye lokasyonlu olarak.

Hizmetlerimiz;

-Webhosting
-Reseller Bayilik
-Alan Adı Tescil
-VPS Hizmeti
-VDS Hizmeti
-Web Tasarım Hizmetleri

iletişim: [email protected]

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Reseller üzerinden satış yaptığınız kanısına şurdan vardım: Arkadaşın my_x, iş adresimiz yok demiş ve reseller değiliz demişsiniz. O zaman firmasınız ama iş adresimiz yok diyorsunuz. Firmaların iş adresi nasıl olmaz? O kadar sunucularınız var, hepsine evde mi bakıyorsunuz?

My_X

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Reseller üzerinden satış yaptığınız kanısına şurdan vardım: Arkadaşın my_x, iş adresimiz yok demiş ve reseller değiliz demişsiniz. O zaman firmasınız ama iş adresimiz yok diyorsunuz. Firmaların iş adresi nasıl olmaz? O kadar sunucularınız var, hepsine evde mi bakıyorsunuz?

Firmalar kendi ofislerinde mi barındırıyolar sunucuları. :) Bilip bilmeden konuşuyorsunuz. Evet 2 kişiyiz herşeyi evden halledebiliyruz. hata evde dha rahat oluyor :)

SkyLord

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sunucular almanya & türkiye'de demiştim. Sunuculara uzaktan erişim sağlanabiliyor kendi bilgisayarımdan.. İlle kasanın yanında olup power dügmesine basıp acıp vs. bişeyler yapmak gerekmiyor :)

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Firmalar kendi ofislerinde mi barındırıyolar sunucuları. :) Bilip bilmeden konuşuyorsunuz. Evet 2 kişiyiz herşeyi evden halledebiliyruz. hata evde dha rahat oluyor :)

Bilip bilmeden konuşuyorsunuz öyle mi? Bak o kadar dediniz türkiye almanya lokasyonlu sunucumuz var bilmem nedir, insanın aklına doğal olarak bir firmanız vardır diye geliyor. Sunucuların dc lerde barındığını bilmeyecek kadar toy değilim merak etme ;) Neyse hadi konu uzamasın bayağı dağıldı. Hayırlı satışlar...

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Ben en başta söyledim konuyu baltalamak gibi bir amacım yok diye. Gördüklerimi söylüyorum ;) Ayrıca neden baltalamaya çalışayım ki hostçu felan değilim. Hayırlı satışlar...

Shadows

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Haddim olmayarak soruyorum
Domain Name
1 DUSUNCEMEYDANI.COM.
2 MILLIHOSTING.COM.
3 SANALATTACK.COM.
dışında barındırdığınız alan adı var mı
Serveriniz dediğiniz yerleri göremedim sadece nameserver lar var 84.16.252.93 ip adresine kayıtlı "internetserviceteam.com" bana bir yerden tanıdık geliyor ama spam mı desem ddos mı desem karar veremedim

hayırlı satışlar

Not: amacım satış baltalamak değil ama merak ediyorum ben ve benim gibi firma olanlar açısından ben vergimi veriyorum siz vermiyorsunuz. ben devlete hesap veriyorum siz vermiyorsunuz. ben müşterilerime hizmet ve destek garantisi veriyorum sözleşme yapıyorum siz ne yapıyorsunuz veya sözleşme yapıyorsanız bu ne kadar güvenilir. iletişim adresinizde sadece cep telefonu ve msn adresi var sizden reseller aldım diyelim canınız sıkıldığında fişi cekip gitmeyeceğinizi ve size başka yoldan ulaşamıyacağımı bile bile nasıl size güvenirim kusura bakmayın haddim olmayarak bişeyler yazdım...

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Bir ara burada host satışı vs için faaliyet belgesi olmayanlara izin verilmeyecekti sanırım.
Artık herkes kafasına göre host satıyorum diyebilir mi?

My_X

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Haddim olmayarak soruyorum
Domain Name
1 DUSUNCEMEYDANI.COM.
2 MILLIHOSTING.COM.
3 SANALATTACK.COM.
dışında barındırdığınız alan adı var mı
Serveriniz dediğiniz yerleri göremedim sadece nameserver lar var 84.16.252.93 ip adresine kayıtlı "internetserviceteam.com" bana bir yerden tanıdık geliyor ama spam mı desem ddos mı desem karar veremedim

hayırlı satışlar

Not: amacım satış baltalamak değil ama merak ediyorum ben ve benim gibi firma olanlar açısından ben vergimi veriyorum siz vermiyorsunuz. ben devlete hesap veriyorum siz vermiyorsunuz. ben müşterilerime hizmet ve destek garantisi veriyorum sözleşme yapıyorum siz ne yapıyorsunuz veya sözleşme yapıyorsanız bu ne kadar güvenilir. iletişim adresinizde sadece cep telefonu ve msn adresi var sizden reseller aldım diyelim canınız sıkıldığında fişi cekip gitmeyeceğinizi ve size başka yoldan ulaşamıyacağımı bile bile nasıl size güvenirim kusura bakmayın haddim olmayarak bişeyler yazdım...

kaç yıl öncenin o ya :) bizimle alakası yok artık o domainlerin. Şuan 39 domain var sunucuda.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5