İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Şok Şok Şok PR 6 Siteden Link! Min PR 4

P

PlanetLL

Misafir
Ekleneceginiz Site;

Buraya

Eklenemiz Gereken Kod;

PR6 Siteye Ekleneceksiniz. Ekleyen Siteler Min PR 4 Ve Üstüdür.

1 Kod Verdim 1 Kod Verin

Çöp Siteler, blog Siteler, absürt Siteler Eklemesin Temiz İnfolu Siteler Eklesin

min PR4 dÜR

Kodlarınız 24 Saatde 1 Eklenicek Kodlar Kalıcı Değildir Googlee Güncellemesinde Kaldırılacakdır

Kodlara Kaynakdan Bakacaksınız

Strathmore

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşım bu site los angales times gazetesinin resmi web sitesi sen buraya nasıl link ekliyorsun?

okutukoglu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ekleneceğiniz site pr4 tür http://benimdizim.info/
Bir çok iç sayfası pr 3 tür, ve link çıkışı azdır.

Eklemenizi istediğim kod
<a href="http://www.rehberlikweb.net/" title=" Rehberlik" rel="friend met"> Rehberlik</a>

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Değişim yapan arkadaşların zarar görmemesi için konuyu kilitliyor ve yukardaki soruma yanıt vermenizi bekliyorum. 24 Saat içinde forum içinde konu açarak durumu izah etmezseniz forumdan uzaklaştırılacaksınız.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Millet konu geyiğe taşınmış ve açılmıştır

Bu arada amerikadan aradılar linki ekleyen arkadaşlara teşekkür ediyorlar :D:D:D

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Los angeles times sitesinde SOHBET - CET ifadeleri yer aldığını hayal bile edemiyorum. Başlığı açan vatandaşın maksadını da merak ettim doğrusu...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5