İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Şok..Üye Olan Herkese 0,12 $ Veriyorum..

A

a.ışık

Misafir
bu sitede referal kontest varmış ve arkadaş da sizi denek olarak kullanıyor!
site her bulunan altüye için 50 cent veriyor arkadaş da size 12 cent veriyor bu adalet mi!!
buyrun direkt link işte size: http://www.bestpaidonline.com/(konu açılırken unutulmuş..)

aly2400

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu sitede referal kontest varmış ve arkadaş da sizi denek olarak kullanıyor!
site her bulunan altüye için 50 cent veriyor arkadaş da size 12 cent veriyor bu adalet mi!!
buyrun direkt link işte size: http://www.bestpaidonline.com/(konu açılırken unutulmuş..)

Bi arkadaş kazanıyor bundan ve üyelerine 0,25 veriyor bende ona üye bulmak için böyle yaptım yani arkadaşla anlaşmalıyız..

aly2400

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konuyu beğenmediniz sanırım neyse önemli değil kilitlenebilir

gokcey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kimseyi kobay olarak kullanmadım.biri ref yarsımasını kazanmak icin sizden yardım istese.siz yardım etmezmisiniz?hemde karıslıgında cüzi bir miktar veriyordum.aly2400 arkadasımız buraya konu acacagını ve karsılıgında da kendisi pay almak istedigini söledi.ben de kabul ettim.normalde üye olana $0.25 veriyordum sadece kayıt olmaları karısılıgında.her 2 tarafta kazanıyordu.burda artniyet nerde anlamadım.

madeinclick bence adalet konusunda en son konusması gereken sensin.eski sitende onlarca üyenin parasını vermedin.reklam verenlerden paramı almayı bekliyorum diye haftalarca oyaladın.sonrada tezgahı toplayıp kapattın.bide burda insanları denek olarak kullandıgımı söylüyorsun.

hayaletimsi bana paypal adresini özelden yollarmısın?paranı yolıyım

gokcey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben zaten msninde ekliydim ve hala da ekliyim.acıklama yapsaydın siteyi kapattıgında yapardın herhalde.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi