İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Şok Youtubeden otomatik video çeken script

manglerman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Doldurulması zorunlu alanlar
Demo adresi: www.memp3.org/uyeler/uyegiris.asp (admin admin)
İstenen minimum fiyat: 120 YTL
Kategori, yazılımın içeriği nedir: Youtubeden otomatik olarak tekli veya çoklu video çekimi yapan script
Lisans bilgileri: asp ile yazdım ve tamamen bana aittir başka hiçbiryerde kesinlikle ve kesinlikle yoktur.
Lisans sonlanma zamanı: lisansı tamamen bana aittir
Bu satışta herhangi hukuki bir problem varmı, telif hakkı vb..:Hayır yok
Kaç kişiye satılacak : 5 kişiye satacağım

Satıcının eklemek istediği notlar:

dediğim gibi bu kod ve database mantığı tamamen bana ait başka hiç bir yerde kesinlikle bulamazsınız.
eklediği databasenin fieldleri şu şekilde

http://img184.imageshack.us/img184/2585/untitled1cu9.gif

isterseniz manuel isterseniz otomatik olarak youtubeden videoları çeker ve fieldlerini gösterdiğim databaseye kaydeder.
veya localhostta istediğiniz kadar databaseyi çekersiniz ve sitede çalışan orjinal databaseyi indirip değişiklik yapmadan . yazdığım arayüz sayesinde iki databaseyi birleştirrsiniz.
ayrıntılı bilgi için verdiğim linkteki yönetim modülüne giriniz. gerekli yerlerde gerekli açıklamaları yaptım zaten dahada ayrıntılı bilgi isteyen olursa pm ile ulaşabilir.

Doldurulması zorunlu alanlar
Demo adresi: www.wideocu.com
İstenen minimum fiyat: 50 YTL
Kategori, yazılımın içeriği nedir: Video Sitesi
Lisans bilgileri: asp ile yazdım ve tamamen bana aittir başka hiçbiryerde kesinlikle ve kesinlikle yoktur.
Lisans sonlanma zamanı: lisansı tamamen bana aittir
Bu satışta herhangi hukuki bir problem varmı, telif hakkı vb..:Hayır yok
Kaç kişiye satılacak : 10 kişiye satacağım

Satıcının eklemek istediği notlar:

üstte belirttiğim scriptle çektiğim videolar mevcuttur. şu anda sadece iki kategoride 15.000 den fazla video var fakat ilgilenemediğimden dolayı artık uğraşmıyorum.kendi databasemle uyumludur.

full seo uyumludur. her videoya özel keyword hazırlama seçeneği sayesinde googlede indexlenen sayfalardan daha çok hit alırsınız.
en çok izlenen
en son eklenen
en çok puan alanlar
vitrin
kategoriler
arama
gibi ana menüleri var
yönetim modülünden toplist linki ekleme ve silme var bunu birinci satıştaki linklerdende görebilirsiniz.
normalde video izleten sitelerde "etkinleştirmek için üzerine tıklayınız" yazar fakat bu problemide aştım. bunun için birde js dosyası oluşturup derledim site ile birlikte bu js dosyasıda gelecek ve

flashlarıda kodlara kolayca entegre edecek ve "etkinleştirmek için üzerine tıklayınız" yazısını görmeden flashlarınızı sitenize ekleyebileceksiniz.
bütün sayfalarıda kullanıcıyı sıkmayan "sayfa yükleniyor" ekranı vardır. her sayfada 100 video var buda 100 resimin youtubeden çekilmesi demektir. bunun için kullanıcyı sıkmadan hoş bir

arayüzle "sayfa yükleniyor" ekranı hazırladım.
bu scripti alan arkadaşlara içinde yaklaşık 16.000 adet video olan üstteki alanlara sahp videoyuda vereceğim.(wideocu.com daki video databasesi)
tasarımı beğenmedim kendim yapcam diyen arkadaşlar içinde kolaylık var /sablon dizininin içinde enust.asp ve enalt.asp adında iki dosya var sadece bunlar değiştirildiğinde sitenin bütün tasarımı değişmiş oluyor.

acele etmenizde fayda var dediğim gibi otomatik çekme kodunu sadece 5 kişiye satacağım siteyi ise 10 kişiye satacağım......

saygılar. ve özel site istekleriniz olursa beklerim...

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
video çekmede database hatası veryor.. ucuz ve guze lancak mdb ye yazıyor sanırım

manglerman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet mdb yazıyor database dizinine yetki vermeyi unutmuşum şmid hallediyorum 10 dk sonra tekrar deneyebilirsiniz...

must11

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu script zaten vardır php ye yazılmıs hali vardır yani ama bu sekilde degildir neyse demo adsresi yok elimde neyse baltalamak gibi olmasın hayırlı satıslar

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
GaLatasaray Ve Fenerin Aşkı ndan çıkamadım ki bir türlü inceleyeyim :)

oneself

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
satış baltamak değilde .. sadece bir düzeltme ..

Kategori, yazılımın içeriği nedir: Youtubeden otomatik olarak tekli veya çoklu video çekimi yapan script

php ile yazılanı vardır ..
:) heryerde vardır yani ..

hayırlı satışlar ..
açmış olduğum konuların içerisinde bilgisi vardı ama satışı durduldu zaten ..

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konu dışı : gs ve fb aşkı videosu var gs'liler gide gide Bjk'nin Ekinler Dizine kadar'ı eklemiş fona, Allah iyiliğinizi versin o şarkıda sizede küfür var :D

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Daha önce arkadaştan script satın almıştım.Kimse güven problemi yaşamasın.Yine işe yarar bir script çıkartmışsın.Hayırlı satışlar...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5