İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Şoka hazır olun! Karadedeler Olayı

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
Biyorum sitesinde gördüm fragmanını, film profesyonel efektlerle süslü bir film değil. Belgesel tadında ama acaip ürkütücü bir film. Korkuyu sevenler için yapılmış bir film ve olaylar gerçek hayattan alıntılı
kendi sitesinden herşeye ulaşabiliyorsunuz.
www.karadedelerolayi.com
basın köşesini okuyunuz
sonra ise fragmanlarını izleyiniz.

BarışBey

1
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
51
Fragmandan hiçbir şey anlamadım.Biri kameraylan bir şeyler çekiyor sadece ve orada bir şeyler oluyor ama ne olduğu hakkında bir fikrim yok.
Film hakkında biraz bilgi verseydiniz? :)

kutsal adam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ekşi sözlüke dün bakmıştım, yorumlar gerçekten çok kötü...

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
tüm bilgiyi sitenin basın köşesinden okuyabilirsiniz

BarışBey

1
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
51
Beni hiçbir film korkutamaz.Yaşanan olaylar gerçek olabilir fakat ben cin-şeytan olaylarını doğru bulmuyorum.Ortada bunu yapan psikopat kişiler var ve millet nelerden bahsediyor?Katilin teki gece kimse ona yaklaşmasın diye kendisini korkutucu hale sokmuş olabilir(maske vs. kulanmış olabilir).

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
bu farklı bi film, katil yok ortada...

Mertcan'K

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Katilin teki gece kimse ona yaklaşmasın diye kendisini korkutucu hale sokmuş olabilir(maske vs. kulanmış olabilir).

Buna inanıyosunda, kur-an'da geçen şeye mi inanmıyosun?
Neyse kendi görüşündür.

Fragmanların üçünüde izledim, açıkcası merak uyandırdı.
Hafta sonu gidip, nasıl olduğunu yazacağım. :)

BarışBey

1
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
51
Buna inanıyosunda, kur-an'da geçen şeye mi inanmıyosun?
Neyse kendi görüşündür.

Fragmanların üçünüde izledim, açıkcası merak uyandırdı.
Hafta sonu gidip, nasıl olduğunu yazacağım. :)
Hocam benim inanmadığım şey yok bir tane dede gelmiş te milleti öldürmüş,uzun boylu kapkara bi dede,güleyim bari...

Ozkan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
paranormal activity i izlemeye hayransınız Türk yapımı olduğu için mi cinlere inanmıyorsunuz ?

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
adı dede sadece barış. gerçek değiller. isim koymuş olabilirler o şeylere. ne olduğu belli değil zaten, canavarımsı bişeyler de olabilir, izleyip görücez bunu.
not: şuan paranormal aktivite 2 yi izliyorum. sıradan gerilim filmi gibi

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
1989 yılında…
Sıradan bir köyde…
Sıradan insanlar arasında…
Sıradan olmayan bir şeyler oldu…

filmini de yaptılar... Korsanı gelsin, izleriz bir gece vakti :)

not: Köy güzelmiş

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
notlar:
-karadedelere gidilecekvka.
-Yazım klavuzu alınacak.

''film cidden hoş duruyor hikayesini arıyorum fakat bulamadım. Gerçek görüntü diyorlarda türkiyede o sıralar bu görüntüleri çekebilecek kamera varmıydı yaşlı başlı abiler ablalar cevaplar mı acaba ?''

xclever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
adı dede sadece barış. gerçek değiller. isim koymuş olabilirler o şeylere. ne olduğu belli değil zaten, canavarımsı bişeyler de olabilir, izleyip görücez bunu.
not: şuan paranormal aktivite 2 yi izliyorum. sıradan gerilim filmi gibi

en sonunda adamı öldürüp kameranın üzerine fırlatıyor :) korku filmleri yüzünden psikolojim bozulacak bu aralar komedi tarzı filmlerle idare ediyorum:)

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
en sonunda adamı öldürüp kameranın üzerine fırlatıyor korku filmleri yüzünden psikolojim bozulacak bu aralar komedi tarzı filmlerle idare ediyorum

komedi filmlerindeki müzikler canımı sıkıyor. mutlu müzik dinlemem zaten müzik dinlemem. Can sıkıcı oluyor. Dediğiniz gibi korku filmi izlemek akıl karı değil ama güzel oldukları bir gerçek. Bir korku bir hafta yeter diye düşünüyorum. Komedi, aksiyon, bilim kurgu filmlerini deneyebilirsiniz ve emin olun sizde bilim kurgu için konuşuyorum merak uyandıracak ve araştırma yetinizi geliştirecek.

Mertcan'K

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Arkadaşlar az önce sinemadan geldim, olayı okuduğumda gerçekten merakla gittik sinemaya ama hüsranla geri döndük. Şöyle can alıcı bi sahne bile yoktu. Fragmanda olup filmde olmayan bi orman sahnesi vardı. Bu film yerine son durak 5 daha iyi bir karar olur diye düşünüyorum. :)

Black Grape

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Profesyonel oyuncular değil; ama amatör oyuncu olarak köylülerin doğal performanslarından ötürü bir ara ''Yoksa olay gerçek mi?'' diye düşünebilirsiniz. Onun dışında sıradan bir korku filmi bile değil. Korku yok, konu yok, gerilim yok. İzleseniz de olur izlemeseniz de...

seslishe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Güzel filme benziyor bende fragmanlarını izledim degişik olaylar var.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5