İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Soket kullanarak dosya yollamak.

Aredhelrim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tecrübesi veya bilgisi olan arkadaşlar bilgi verebilirlermi ? Soket baglantisini yaptim fakat bu konuda dokuman bulamadim.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Onemli olan karsi tarafta bekleyenin kim oldugu? Soket acip birsey yazmakta problem yok, fsockopen ile acip fwrite ile yazarsin.

http://tr2.php.net/fsockopen

Eger bir web sunucusuna post ile veri gondereceksen POST basligi, content-type olarak form verip, veriyi yollatabilirsin.

Aredhelrim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Günün belirli zamanlarda sql e kaydedilmis ciktii belirli formatta txt ye export edip o nuda soke tile baglanti kurdugum sunucuda bana ayrilmis olan klasore birakmam lazim. sanidim fsockopen işime yarayacak. çok saol Angelo

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
curl denedin mi? daha verimlidir curl ayrıca post get gibi verileri kolaylıkla gönderebilirsin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5