İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sola Açılan Transparan Menü Çalışması

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
konuyu arkadaşımın isteği üzerine açtım

Daha önce üniversitede bir hocamın isteği üzerine hazırladığım sola açılan transparan menüyü sizinle paylaşıyorum.

demo.png

Demo | İndir

Zomb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@depresan konumu açtığın için teşekkür ederim :)

@netster güzel yorumun için teşekkürler :)

liroy12

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
burada Menü1 yerine sohbet yazıp açılan pencerede lorent ipsum1 ve diğer alt menüler yerine şuradaki gibi sohbet sayfası kodlarını ekliyebilirmiyiz? Bu bir...

İkincisi de;
Bu kodlar safari ve mozilla gibi diğer operatörlerde de çalışır mı? Yani sayfaların şaftı kaymaz dimi?

Zomb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
burada Menü1 yerine sohbet yazıp açılan pencerede lorent ipsum1 ve diğer alt menüler yerine şuradaki gibi sohbet sayfası kodlarını ekliyebilirmiyiz? Bu bir...

İkincisi de;
Bu kodlar safari ve mozilla gibi diğer operatörlerde de çalışır mı? Yani sayfaların şaftı kaymaz dimi?

Sorunuzu yeni gördüm geç cevap için kusura bakmayın.

Tabi ki ekleyebilirsiniz. Kodlar tüm tarayıcılarda düzgün gözükmektedir sizde sitenize düzgün eklerseniz eğer sayfanızda kayma meydana gelmez.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5