İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Solid Investment'ten 3 ödeme aldım...

deathpan1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
beyler, bu kadar telaşlı olmayın.
herşeyi akşına bırakın. millet deli gibi paralar yatırıyor
rahat olun biraz

graf von beelzebub

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SI hakkında kendi görüşlerim;
* şuanki special plan üyelerinin hepsinin parası ilk seferde ödenir.
* normal plan üyeleri için zaten sorun yok, compound rate'lerini kendileri belirleyerek paralarını zaten alıyolar.
* SP'ın ilk partisi bittikten sonra, sadece normal plana devam ettirirler çünkü anormal bir hızla büyüyor SI.
* sistem muhtemelen 2007'yi görecektir, ama SP'la değil

forumlarında denildiği gibi 2011'e kadar falan sürmesi bence pek makul değil, ama tabiki olabilirde, bu adamların parayı ne şekilde değerlendirdiklerini bilemeyiz (benim tahminim yeniden geleni eskiye verdikleri), pek tabi yatırımda yapıyo olabilirler.

vaio

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ilk postayı öderse şanslıyım ben ilk postalardan birisiyim ama pek ihtimal vermiyomya hadi neyse zaten forumlarındada aynı arkadaş gibi diyolar

ilk posta ödenir sonrasına mecali kalmaz kaçar diyolar adamlar deli gibi büyüyo öyle böyle degil haftada 30milyon$ ekleniyo sisteme eger yazdıkları rakam dogruysa

forumu bi okuyabilseniz gülmekten ölürsünüz araba resimlerini ekleyenler punnup denyosunun palavraları şöyle diyim geçen hafta her ülkeden 1 kişiye 1milyon dolar veriyodu :D daha alanı görmedim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5