İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Solid'den (kötü) haber....

nedium

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben bu solid'i ilk defa vegasonline'dan duydum, siteye girdim bi baktım. Ocak Şubat gibi bişeydi.
Kaç gündür açık olduğu yazmıyordu hiçbir yerde ama yatırılan para bölümünde 12milyon dolar yazıyordu. ve bu 12 milyon her gün, her gün katlanarak arttı.
Bu kadar para toplamak im-kan-sız.

daha 4-5 ay önce 12 milyondu , 200 milyon dolar ne demek yaa?

bu site 1998den beri açık olsaydı ya da legalpara ettikleri gibi 1998de kurulup 2003-2004 yılında açılmış olsaydı burda belki de 4-5 milyar(!!?!?!!) dolar gibi bi rakam görürdük. 200 milyon dolar gerçekçi olmayan bi rakam.

+ Şu anda yoğunluktan dolayı para dağıtmıyor, hepsini temmuz başına biriktiriyor. Binlerce ödeme biriktiği zaman nasıl ödeyecekler onu anlamıyorum.
Benim special planım bitti ama hala %3 işlemeye devam ediyor. Alacağım 270 dolardı, dönem sonunda ~400 dolar olacak. Bunu genele vurursak fazladan binlerce dolar ödeme demek...
Benim gerçek ticari hayatımda öörendiğim bir şey var: ödemelerini biriktirisen, ödeme yapamazsın.

Yine de onca hyip kapandı, bunlar kapanmadı. Kapananların en uzun süreni 2000-3000 dolar para dağıttı, bunlar 10000den fazla kesin dağıtmışlardır.

Daha önce de bi arkadaşımızın yazdığı gibi, hyip işi belli olmaz, bekleyeceğiz.
Temmuz başında ödemeyi yaparlarsa şahane olur, ilk defa hyip işinden "gerçekten" para kazanmış oluruz.

Bu arada, ödeme yaparlarsa e-goldlarımı dolar karşılığı ytl satacağım. (%0 komisyon...)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5