İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Son 3 gündür google sorunlu mu?

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar dikkat ediyorum son 3 gündür sadece 1 domainimde değil genel olarak tüm domainlerimde hit düşüşleri var, bunlar farklı sunucularda.

Özellikle cuma gününden beri bir sorun var, sizde de durum aynımıdır acaba? belirli kelimelerde ilk sayfalarda olan siteler şimdi 5-6 ci sayfalara düşmüş durumda, hatta yeri değişmeyenlerde bile sorunlar var.

Not: hiçbiri absürt yada benzeri site değildir.

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Arkadaşlar dikkat ediyorum son 3 gündür sadece 1 domainimde değil genel olarak tüm domainlerimde hit düşüşleri var, bunlar farklı sunucularda.

Özellikle cuma gününden beri bir sorun var, sizde de durum aynımıdır acaba? belirli kelimelerde ilk sayfalarda olan siteler şimdi 5-6 ci sayfalara düşmüş durumda, hatta yeri değişmeyenlerde bile sorunlar var.

Not: hiçbiri absürt yada benzeri site değildir.

Google güncelleme olayı sanırım bu.Sık sık güncelleniyor aslında cevap sorunun içerisinde.Sitelerinde düşüş olunca otomatik olarak gerileme yaşanıyor.Yeri aynı olan sitelerin içinse, aranma oranı düşmüş olabilir.Sanırım zamanda tam olarak haftasonuna denk geliyor.Tatil günleri kimi siteler için artı hit, kimi siteler içinse eksi hit olarak geri dönebilir.

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Benimde yeni eklediğim içerikler bi gözüküyor, bi gözükmüyor. Dalgalanma var. Bundan kaynaklanan hit kaybı söz konusu.

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dışarı link verme ile ilgili google bazı denemeler yapıyormuş sanırım, yani link satışı bile olmasa kendi başka sitelerinize link vermeleri link satışı kapsamına almaya başlamış gibim bir durum var, hatta bunun icin bir sayfa bile açmış şikayet için, önceden varmıydı bilemiyorum!

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Google bunu 2-3 günde bir yapıyor, bi oyun sitemi oyunlar kelimesinde yukarılara çekmeye çalışıyorum yakından takip ettiğim kadarıyla her 3 günde 1 sıralama değişiyor.
He bide extremeden hitlerine bakıyorsan dün yaklaşık 6-7 saatlik bir extreme kesintisi vardı.

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yok extreme tamam da google daki dalgalanmaya da extreme etkilemedi sonucta, yani onla alakali degil extremi de cok kullanmam zaten, serverin kendi istatistik programlari daha iyi

Tırtıl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu günlerde inanılmaz dalgalanma var sanırım.Sadece bende deil arkadaşlarda da aynı şikayetler var.

E

Erhan

Misafir
Anlamadıgım Konuda Şu Gerçekten Bende Son 2 Gündür Büyük Oranda Hit Artışı var :) Gerçekten Hehe Hayırlısı Bakalım

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Anlamadıgım Konuda Şu Gerçekten Bende Son 2 Gündür Büyük Oranda Hit Artışı var :) Gerçekten Hehe Hayırlısı Bakalım
Düşüş ve çıkış aynı mantıkdır sonuçta.. Birileri düşüş yaşıyorsa birilerinin çıkışa geçmeside doğaldır, hayırlı olsun :)

Bugün bloguma yazdığım bir yazıyı 4 dk sonra indexledi Google. Bunda bir gariplik var mı peki :)
Normal bir durum.Bloglarda bu daima oluyor.Backlinki yüksek olan, özgün içerikli sitelerde de bu durum geçerlidir.

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
aynen bende de var bu sorun. indeksler düşüyor kazançlar düşüyor. bir de tatil hiç yaramıyor zaten anında hit düşüşü oluyor. hayır ploop da gitti ben hala bulamadım parayı : )

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5