İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

son dakika haberi : green card bitti

draligus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar simdi haberlerde dinledim. bush , yesil kart olayini bitiriyormus. webmasterlar icin kotu bir haber. kullanmiyordum. ama kullanan arkadaslar adina uzuldum.

H

HoBaa

Misafir
t ama kesınleşmış bır karar yada tarıh verılmedı sanırım.eğer 2005 aralık ayının son gunu karara alınmassa 1 yıl daha aksar.

draligus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet kesinlestigi soylenmedi ve tarih verilmedi. haberin sonuna yetistim. ama yine de paylasmak istedim..

HighVoltage

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
üzücü bir haber ama greencard affiliate sistemleri para ödüyormuydu oda sorunsalı bir durumdu zaten..

H

HoBaa

Misafir
hayır

attiyesilkart greenkard ve yesil-kart.com dan ödeme alamayan birini tanımıyorum.

TReX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1-2 aya kadar bitirirler gibime geliyor bu iş.Bushcuk teröristlerin amerikaya bu yolla rahat girebildiklerini savunuyomuş.Yine bizim kazançlar düşecek.:)
Saygılar

F

fenerli

Misafir
Bu karar bir tek beni sevindirdi galiba, ülkemizdeki insanların (eğitim gibi konular hariç) başka ülkeleri umut kapısı olarak görmelerini istemiyorum.

B

blade1978

Misafir
fenerli' Alıntı:
Bu karar bir tek beni sevindirdi galiba, ülkemizdeki insanların (eğitim gibi konular hariç) başka ülkeleri umut kapısı olarak görmelerini istemiyorum.

evet doğru ülkemizde herşey tozpempe

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Heberlere baktim boyle bir habere rastlamadim, elinizde yazili bir kaynak var mi? Okuyup detaylari ogrenmek isitiyorum.

DoLLy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konunun tamamı okunmadan mesaj yazmak bu olsa gerek..
3 kullanıcı art arda aynı linki vermiş :)

Bu arada yeşil kart uygulamasının kalkması bence beyin göçünün önüne pek geçemez, çünkü sonuçta gitmek isteyen yine gidebilir.
Türkiye'de eline geçen paradan memnun olmayan kişiler, oraya gittiklerinde zaten memleketlerinin değerini kat ve kat anlıyorlar. Töbe edip gerisin geri dönenleri forumlardan görebilirsiniz.

Muhtemelen yeşil kart kaldırıldıktan sonra ileriki zamanlarda bu seferde, Kanada 'ya girişteki gibi puanlama vb bir uygulamanın geleceğini düşünüyorum. Tabii piyango gibi birşey olmadığı için webmasterların işine gelmez ama en azından gidenler için "ya çıkarsa" umududa biraz ortadan kalkmış olur.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5