İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Son defa merhaba...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mener

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Fikir ve eylemlerimi beğenen, destekleyen; beğenmeyen; eleştiren herkese son defa merhaba...

qdin msn'mi msn'sine ekledi ve yaptığımız gereksiz, faydasız ve anlamsız polemikten ötürü birbirimizden özür diledik. (Küçüğü olarak ilk ben özür diledim.) qdin bölücü sözünü geri aldı, ben de kendisine söylediğim bütün kötü sözleri geri aldım. (Daha sonra da ben forumdan 2 gün uzaklaştırıldım, qdin'i bilmiyorum. :))

Beni yanlış anlayan, yanlış tanıyan arkadaşlar... Ben bölücü filan değilim, aksine milliyetçi bir insanım ve günümün en az 10 saati bu milletin geleceğini düşünmekle geçer.

Gelelim asabi tavrıma... Eyvallah, mesajlarımda kimi zaman asabiydim. Zaten haklı olmasaydınız benim hesabım 2 gün -kavga ve polemik gerekçeleriyle- yasaklanmazdı. (Tanımıyor ve tanışmıyor olsam da) iyinet yöneticilerinin adaletine güvendiğimi çeşitli vesilelerle burada zaten belirtmiştim. qdinle nasıl birbirimizden özür dileyip helalleştiysem, burada, istemeden kırdığım ve üzdüğüm tüm arkadaşlardan da aynı şekilde özür diliyorum, forumun herhangi bir konusunda, herhangi bir kullanıcıya sarf ettiğim bütün kötü sözleri geri alıyorum. Bana kötü sözler söyleyenleri de, özelimden özür dilemeye ve helalleşmeye davet ediyorum.

qdinle tartışmamızdan hemen sonra aldığım kararı (siteden temmelli çıkma kararı) siteden geçici olarak banlanmam sebebiyle yerine getirememiştim. :) Banımın açılmasından sonra, şimdi, o kararımı uyguluyorum.

Bu foruma bir şey katamadığımı/katamayacağımı ve bu forumun da bana bir şey katamayacağını düşünüyorum.

Üzerimde hakkı olduğunu düşünenler haklarını helal etsin, ben de, burada kimde hakkım varsa helal ediyorum.

Ben artık yokum...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5