İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Son Forum Konuları

mehmet-ali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Eskiden bir arada olduğu gibi Son Forum Konularını tekrar ana sayfa'da gösterseniz güncel konuların takibi dahada kolaylaşacaktır.

mehmet-ali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Anlaşılması neden bu kadar zor oldu anlamadım

Forum kategorilerin en altı ile Forum'da Neler Oluyor? un arasında atıyorum son cevap yazılan 10 forum konusu gösterilse iyi olacaktır.

Ek olarak abuz89 oradan bakılabildiğini bende biliyorum da benim niyetim sade benim bakmam için değil ki herkes görsün, sence bir arabanın göstergesi arka koltuktan görülebilecek bir yerde mi olmalı yoksa ön koltukta sürücünün görebileceği bir yerde mi ?

Olay tamamen bundan ibarettir.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
O sanırım eklentiyle oluyordu.Lanet bu konuya bakacaktır.

X

Xman

Misafir
Son açılan 10 konu, en çok mesaja sahip 10 üye gibi bir çok istatistik gösterilebiliyor o tabloda..

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
Unutmuşum kusura bakmayın. Şimdilik cyb ile idare edelim, istediğim 2 eklenti var Oğuz sana pm attım bulabilirsen bana pm atarsın düzenleriz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5