İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

son günlerde adsense

trichnosis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba

son günlerde adsense de tık başına ücrette bir düşüklük var mı? ya da bu yalnızca bende mi var?

S

SupRAdyN

Misafir
Son bir haftadır felan dusukluk gözlemliyorum sanırım sadece sizde degil sorun..

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba

son günlerde adsense de tık başına ücrette bir düşüklük var mı? ya da bu yalnızca bende mi var?
bugun benimde dikkatimi cekti sitelerde cikan reklamlar degismisti sanki google zamani mayis ayina geri almis gibiydi(cunku bu cikan reklamlar mayis ayindan beri sitelerde gozukmuyordu) 5-6 tane siteyi gezdim ayni iceriklerde onlardada cikan reklamlar ayni idi yani genel olarak normalde sitelerde cikan Top reklamlar kayboldu onun yerine 1-2cent tiklama ucreti veren sitelerin reklamlari cikmaya basladi
bence bugunlerde dusus iyice artar
Zaten dusuk ucret veren reklamlar sitelerinden belli oluyor reklam filtresine ekleyerek engelleyebilirsiniz

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende de asiri düsüs var. r10'da herkes adsense gelirlerim yükseldi diyor ama o dalga bana vurmadı :) aybasında sanırım yükselme olur bekleyip göreceğiz..

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende de asiri düsüs var. r10'da herkes adsense gelirlerim yükseldi diyor ama o dalga bana vurmadı :) aybasında sanırım yükselme olur bekleyip göreceğiz..
cok beklersin :p o gelirlerim yukseldi diyenler havadan salliyor olabilir cunku butun genel olarak sitelerde cikan top reklamlar kaybolmus vaziyette :d

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
blop yazacaksan yaz artık su sırrını catlatma milleti :D ode yandan bende herhangibir bişi yok düşüş veya yukseliş yok bende yani sizde var bir anormallik:)

hakimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dün 78 tıka 1.88 $ verdi geçen hafta 80 tıka 4.86 $ vermişti. son bir haftadır tık başına0.01 cent ten de aşağı düştü sanırım

R

RTSngz

Misafir
dün 78 tıka 1.88 $ verdi geçen hafta 80 tıka 4.86 $ vermişti. son bir haftadır tık başına0.01 cent ten de aşağı düştü sanırım

aynı olayı ben de yaşayınca, katreklama geçtim, az kazansam bile benim için Türk bir firmayla birlikte çalışmak bir şereftir.
Üç kuruş az alırım katreklamla çalışırım.
Sonuçta TÜRK!

WoLeRiNe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2 gün önce reklam yerleşimini değiştirdim. Ve dün sonuç inanılmazdı. 178 tıktan 25$ kazandım. Ayrıca reklamları saat 22 civarında kaldırmıştım :D Tam 24 saat olmadı yani.

negemezsin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bendede dustu ama ramazan ayında ve bayram tatılınde cok yuksekdi... bunada sukur inşallah artar yoksa tık sayısının artması ıle olmuyor tık bası fiyat onemlı.

WoLeRiNe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sitem imzadakidir. Hiç bile yok. Arkadaşımın pini gelsin diye onun kodları ekledim bir günlüğüne. 1 sene 1 aydır hesabım açık ve hiçbir zaman hile yapmadım.

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Valla bende son günlerde yükselme var baya bi. %50 yükseldi diyebilirim. gerçi tıklamlarda arttı ama eskiye göre çok iyi.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5