İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Son günlerde google'ın gönderdigi hitler?

cumalee

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaslar son gunlerde bütün webmaster arkadaslardan duyuyorum ve sitelerde googledan gelen hitlerde acaip düşüşler var sıralamalarda cok fazla geriye düşüş var etkilenen ve etkilenmeyen arkadasların düşüncesini alalım ve etkilenen ve etklienmeyenlerin artısı eksisi tartısalım arkadaslar birkac sitem 1-2 haftadır aramalarda cok geriledi ve hitleri yarı yarıya düştü.
Sebep nedir acaba google yeni bir filtre peşindemi? Düşüncelerinizi belirtirseniz sevinirim.

hakimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Armalarda sorun yok, sıralamalarda sorun yok ancak hitlerde düşüş var. Tek anormallik siteyi Google Webmaster Tools dan takip ediyorum normalde 600 civarı cache li sayfa var bazı günler cache de sayfanız bulunmamaktadır yazıyor. Öteki gün düzeliyor. Ancak cache sayısı azalarak düzeliyor. Bir anlam veremedim.

cumalee

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bazı arkadasların google a site adını yazdıgında bile siteleri cıkmıyor yada altlarda cıkıyor siteler 1 yıllık falan daha once sandboxa girip cıkmıslıklarıda var :)
sen sanslısın bu konuda :)

webrlis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bendede gelen hitlerde belirgin bir düşüş var umarım yakında düşelir.
bide indexli sayfalarım gittikçe düşmeye balaşladı hayırlısı bakalım

Webalemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
garip

@cumalee Bazı arkadasların google a site adını yazdıgında bile siteleri cıkmıyor yada altlarda cıkıyor siteler 1 yıllık falan daha once sandboxa girip cıkmıslıklarıda var
sen sanslısın bu konuda

aynen katılıyorum sitemin adresini yazınca en alttayım sadece ismini yazınca en üstteyim şimdi ben burada şaşdım kaldım sandboxdamıyım neyim ya ben:

cumalee

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@cumalee Bazı arkadasların google a site adını yazdıgında bile siteleri cıkmıyor yada altlarda cıkıyor siteler 1 yıllık falan daha once sandboxa girip cıkmıslıklarıda var
sen sanslısın bu konuda

aynen katılıyorum sitemin adresini yazınca en alttayım sadece ismini yazınca en üstteyim şimdi ben burada şaşdım kaldım sandboxdamıyım neyim ya ben:

Siten yeniyse sandboxta olma ihtimalin var ancak birkac yıllıksa sende benim arkadaslar gibisin:)

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ben hiç bir şey anlamadım :)
20 Aralıkda gunluk 7000 Tekıl alırken googleden
21 aralıkda bu sayı 1700 e düştu hergun duşmeye devam edıyor 2 yıl bır sıte PR5 Sandbox gıbı bır ıhtımal bıel blunmuyor :) hiç bir anlam veremedım buna olay nedır nereye doğru gıdıyor anlamadım hatta aramada bakıyorum başka birisi sitesıne benım içeriğimden koyup yanına sıtemın ısmını koymuş o ilk çıkıo ne iş ya :)

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
peki geriye gitti diyorsun da sence tekrar eski haline kısa zamanda döner mi yoksa sitelerimizin tekrar hak ettiği düzeye gelmesi için bekleyeceğiz mi ?

alexius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim anlamadığım 9 aylık bir sitem günlük ortalama 250 google hiti alıyor
ama daha 15 günlük bir domain im var günlük 50 google hiti alıyor maaşallah diyemde nazar değmeye

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
4 ay oncede 1. sayfadaydım 18 kasımdada 1 . sayfadaydım şimdi sitemın adını yazıyorum 5. sayfadayım nasıl bır fıltre borusu bıze ottu googlenın bı sefer sanırım :)

mayhem

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
ya bu google kimi tarayacanı bilmiyo sanırım adam komple fake ilgisis alakasız linkler koymuş günlük googleden gelen sadece 45000 kişi bende aynısını yaptım sitede absürt barındırmazdım malesef google sırf ön sayfalarda çıkarsın diye onuda yapmaya başladım aksine yakında banlanırsam hiç şaşırmam..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5