İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

son günlerde index li sayfalar

*siber*

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
son günlerde sizin sayfalarınızında bir saat aralıklarla ile indexli sayfalarında %50 gibi bir düşük ve çıkış oluyor.

Mesela 10 önce indexli sayfama 2500 10 dak sonra bakıyorum 1000 bu bir kaç domainimde oluyor. ın domainindede oluyor. Ve bu on gündür böyle. Neden böyle oluyor acaba ?

S

Senbul

Misafir
PR guncellemesi yaklastı galiba ; aynı durum benım sitelerdede var.
Bazen bakıyorum 50000 bazen bakıyorum 300 ; cok tutarsız.
Her guncelleme oncesinde zaten oluyor boyle seyler alıstık artık :p

*siber*

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Yeni domainleride tanımıyor. Bu pr güncellemesimidir, yoksa başka birşeymidir bilmiyorum ama birşeyler olduğu kesin.

feverinlove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sıçtık o zaman sitenin bütün sayfaları sildirdim googledan 1 hafta önce elimde patlayacak. insallah PR değişkliği ile birlikteee bütün sayfaları tekrara deep crawl yapar

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
url ekle / kaldır. Kaldıra bilirsinde. Ama merak etme sen.Pr olayını etkilemez.Backlinklerine bakar.Gerçi senin çıkışları göremez hım dur olmadı bu silsemmi :D sen yanmışsın.Şimdi seni kapalı görecek yada toolbara koymıyacak ama real pr ni belirleyecek.Bekleyek senin sitede deneyek ne yapacak

Buldun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
3 Haftadir takip ediyorum

Google günün degisik zamanlarinda degisik sonuclar getiriyor bir saat bir ay önce indexledigini getiriyorsa bir saat sonra birkac ay önce indexledigini getiriyor.

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
normalde onun olmaması lazım aslında.Çünkü agentlar toplar ve sonuçda ana datacenterde birleşir.Yani sonuçlar agentlerin topladığında değil ana datadan gelir.Ama google zaten bu aralar dellenmiş durumda :D

Ustad

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
.

hemde ne delirme bu bole parkta olan domainleri benım onume gecirmıs aramalarda kafayı yedı. neyse yakında rekabet dogacak :p microsoft baskanı tr deydi dun arama motoru diyip durdu eziklik hissediyor hadi gorelim bakalım bilgeys :p

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet google çok garip şu sıralar mahvetti bizi.. indexler kalkıyor hitler düşüp çıkıyor. bir an önce düzelsede kurtulsak şu dalgalanmalardan..

komikhane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet aynı sorun bende de var, bir bakıyorum index 3, bir bakıyorum 300. hitler darmadağın...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5