İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

son mesajlarım eklentisi

Son mesajlarim eklentisi geri eklensinmi?

• Kesinlikle eklensin, olmazsa olmaz :)

Kullanılan: 50 89.3%
  • Bana ne ya, baska isim mi yok :(

Kullanılan: 6 10.7%

• Kullanılan toplam oy
    56
  • Anket kapatılmış .

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
son mesajlarım eklentisi tekrar aktif olacak mı ?

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Konu takibi açısından çok büyük rahatlık oluyor, umarım tekrar aktif edilir.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Forumun yukunu hafifletmesi icin kaldirdim. Bir sure boyle bir idare edelim, illa da olmazsa olmaz bir eklenti oldugunu dusunuyorsaniz, server CPU sundan fedakarlik eder yeniden kurariz.

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
Forumun yukunu hafifletmesi icin kaldirdim. Bir sure boyle bir idare edelim, illa da olmazsa olmaz bir eklenti oldugunu dusunuyorsaniz, server CPU sundan fedakarlik eder yeniden kurariz.

Bence onu aşağıda değilde başka bir sayfada göstersen daha güzel olur tabi yapabilirseniz sanırım bu şekildede işlemciyide fazla yormamış olur ve şu yeni mesaj linkinin tıklanma oranıda %60 azalır bence.

Yeni Mesajlar linkinin yanına mesela Cevaplar diye bi menü daha açsanız oraya tıklandığında yazdığımız cevapların olduğu mesajlar sıralansa sadece en son cevap yazılan mesaj en üstte olsa :) bizim en son yazdığım değil yani konu takibi gibi bizim mesaj yazdığım tüm konular listelenecek ama en son cevap yazılandan itibaren.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Bence onu aşağıda değilde başka bir sayfada göstersen daha güzel olur tabi yapabilirseniz sanırım bu şekildede işlemciyide fazla yormamış olur ve şu yeni mesaj linkinin tıklanma oranıda %60 azalır bence.

Yeni Mesajlar linkinin yanına mesela Cevaplar diye bi menü daha açsanız oraya tıklandığında yazdığımız cevapların olduğu mesajlar sıralansa sadece en son cevap yazılan mesaj en üstte olsa :) bizim en son yazdığım değil yani konu takibi gibi bizim mesaj yazdığım tüm konular listelenecek ama en son cevap yazılandan itibaren.

Böyle bir eklenti varmı bilmiyorum.

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Bence aşağıda online kişilerin listesi gereksiz.
Listelenen mesajlarda üyelerin online olup olmadığını ve hatta nerede online olduklarını görebiliyoruz zaten.
Ancak konu takibi açısından "Son Mesajlarım" çok can bir modül.
Gözüm hep orayı arıyor vallahi :)

...::LorD::...

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
gerçekten son mesajlar kısmı çok önemli olmazsa olmazlarda. arkadaşımın da dediği gibi online kişiler pek bi gereksiz zaten kimin on olduğu belli kaldı ki on olduğunu bilsek de bilmesek de pek bir yararı yok özel mesaj gönderiliyor profillerde msn adresleri var ekleniyor.

...::LorD::...

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
iyinet bence boşuna anketi açtın şüphesiz herkes Kesinlikle eklensin, olmazsa olmaz diyecektir :D

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Son mesajlarim eklentisi profil altında bir bölüme eklensin,
Boşuna cpu fln kasmasın

O 1 kişi benim

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Eklenti çok talep görüyor ancak şu hali ile devreye sokmak yerine kullanıcı paneline yada Yararlı Linkler (Quick Links) altına taşımak daha mantıklı görünüyor.

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Son mesajlar kesinlikle olmazsa olmaz bir modüldür. Tekrar aktifleştirilmelidir.
CPU düşünülüyorsa bir iç sayfaya konulabilir. En üstteki "Seçenekler" linkinin içerisinde bu modüle link verilebilir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5