İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Son Osmanlı,Osman Ertuğrul efendi vefat etti.

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Konu dışı olacak ama;

Caroline Finkel'in 2 ciltlik iki ayrı bölüm halinde sunduğu Osmanlı Tarihi'ni askere gitmeden evvel neredeyse bir çırpıda bitirmiştim. Farklı bakış açılarından bakıyor.

Sn. Dinçer Aydoğdu'ya, eğer okumamışsa, ve diğer tarih meraklılarına şiddetle tavsiye ederim bu kitabı..

hapee

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bende size "Osmanlı / İmparatorluğun Yükselişi ve Çöküşü"nü(Lord Kinross) okumanızı tavsie ederim, Farklı bakış açılarından bakıyor.

siz eğer okumamışsanız, ve diğer tarih meraklılarına da şiddetle tavsiye ederim bu kitabı..
9789752109551.jpg

ayrıca "Caroline Finkel"in iki ciltlik Osmanlı kitabı yok, siz hangisini okumuştunuz, biliyormusunuzRüyadan İmparatorluğa Osmanlı-Caroline Finkel

Konu dışı olacak ama;

Caroline Finkel'in 2 ciltlik iki ayrı bölüm halinde sunduğu Osmanlı Tarihi'ni askere gitmeden evvel neredeyse bir çırpıda bitirmiştim. Farklı bakış açılarından bakıyor.

Sn. Dinçer Aydoğdu'ya, eğer okumamışsa, ve diğer tarih meraklılarına şiddetle tavsiye ederim bu kitabı..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5