İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sonsuzmp3.com Siteleri hekliyor Herkez Okusun

webmasterciler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
tekrar merhabalar sayın arkadaşlar son 3 günde 3 4 sitem heklendi biri ise imzadaki site

diğer siteler bakarsak

1 www.filmizliyoz
2 www.turkpvpko
3 www.hepgel
4 www.pvpserverler
5 imzadaki site

şimdi arkadaşlar firma ile ilgisi yok bunu başta söyleyeyim çünkü 3 değişik sunucuda test ettim yapan kişinin hangi dosyaları heklediğini biliyorum

ve yapan kişi hakkında diğer kaynaklar ise şunlardır göz atalım

http://www.maxicep.com/webmaster/kim-bu-sonsuzmp3-com-serefsizi-503602.html

http://www.r10.net/vbulletin/582637...iye-biri-hekliyor-durmadan-yardim-lutfen.html

http://www.google.ru/support/forum/p/adsense/thread?tid=5d912dd7a5f33806&hl=tr

bunu yapan arkadaş yaptı işini bitirdi benim emekler de gitti peki sonrası bende komple ftp'yi sildim yedekleri tekrar yükledim database v.s

sonra birdaha yaptı ve tekrar ama şimdi bu konuyu okuyorsa şunu asla unutmasın deliller elimde yarın olmadı diğer gün ilk işim savcılığa gitmek ve şimdide benim ona bir ders verme zamanını söylemek olucak

iç şüphe etmesinki kesinlikle şikayet edicem ve cezasınıda kanun ne gerekiyorsa vericektir ben sabırlı biriyim ama sabır taşınca artık olmazlar olur asla şikayetten vazgeçmicem isterse 10 sene versinler ve yapanlarada ders ve ibret olucaktır herkeze iyi forumlar

sadace

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
kardeşim ne yazık ki Türkiye'de kanunlar o kadar yetersiz ki. En fazla 200-300 lirayla kurtulur bu işten.

webmasterciler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
okadar delil varki kurtulması bence zor olcak gibime iç merak etmesin o kurtulsa bile tazminat açarım herşeyi kafama taktım sıra bende açık ve net kanun var adalet var işi zor artık bakalım şimdide devam etsin sorun olmaz

mrtogz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
arkadaşlar,yukarıda yazılı sitelere girmeyin,ben girdikten sonra aklıma geldi ama geç kaldım:( bu sitelerde iframe virüsü var ben ilk sıradaki siteye girdim ve bilgisayarıma ve dolayısıyla siteme virüs geçti.

webmasterciler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
arkadaşlar,yukarıda yazılı sitelere girmeyin,ben girdikten sonra aklıma geldi ama geç kaldım:( bu sitelerde iframe virüsü var ben ilk sıradaki siteye girdim ve bilgisayarıma ve dolayısıyla siteme virüs geçti.

öyle bir uyarı bende vermedi kardeşim hangi virüs programında verdi sende ?

mrtogz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
kaspersky kullanıyorum,tarayıcı chrome uyarıyı veren bu oldu,

Ekleme: ...sayfasında, kötü amaçlı yazılım dağıttığı bilinen lkimlaw.ce.ms sitesine ait içerik var. Bu siteyi ziyaret ederseniz bilgisayarınıza virüs bulaşabilir

bu uyarı çıktı. sayfa ismini yazmadım,girip bakarsanız size de bulaşabilir belki.

webmasterciler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
kaspersky kullanıyorum,tarayıcı chrome uyarıyı veren bu oldu,

Ekleme: ...sayfasında, kötü amaçlı yazılım dağıttığı bilinen lkimlaw.ce.ms sitesine ait içerik var. Bu siteyi ziyaret ederseniz bilgisayarınıza virüs bulaşabilir

bu uyarı çıktı. sayfa ismini yazmadım,girip bakarsanız size de bulaşabilir belki.

teşekkürler bilgin için

dusesmoda

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
evet iframe var kaspersky uyarı verdi dikkat edin derim.

Ben şunu anlamıyorum ama sitem heklenmiş mahkemeye vericem diyolar ama heklenen siteler içerisinde yasal olmayan telif haklarına aykırı siteler var nasıl olacak pekl:)

Bolu Beyi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
Dava 2 yıl içinde sonuçlanırsa iyi:) Ülkemizde mahkemeler hakkımızı aramamak için elinden geleni yapıyor....

hewal02

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Len Dangalaklar Şikayet Edecez Çart Edecez Çurt Edecez Diyorsunuz :D Sitelerinizin Hiç Biri Yasal Değil İlk Öncelikle Kullandığınız vbulletin marez vbulletin açıklar olduğunu sizlere bildiriyoruz ben hewal değil şimdi git şikayet et korkan senin gibi olsun :D En Fazla 1000 tl öderim saten bende onu sizin sayenizde 5 ğünde tamamlıyorum kafana göre hayat boş hekle çoşşş....

Edit By DuGGaCoNe

Ekleme: arkadaslar bu son cevabi benim adima biri yazmis?kim yazmis bunu?

webmasterciler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Len Dangalaklar Şikayet Edecez Çart Edecez Çurt Edecez Diyorsunuz :D Sitelerinizin Hiç Biri Yasal Değil İlk Öncelikle Kullandığınız vbulletin marez vbulletin açıklar olduğunu sizlere bildiriyoruz ben hewal değil şimdi git şikayet et korkan senin gibi olsun :D En Fazla 1000 tl öderim saten bende onu sizin sayenizde 5 ğünde tamamlıyorum kafana göre hayat boş hekle çoşşş....

Edit By DuGGaCoNe

önce konuşmalarına dikkat et dangala varsa senin gibi hit olanıdır kafamıda attırma heklenen forum lisanslı vbulletin kullanmaktadır burda ağzımı bozma saygılı ol ben zaten 1 2 gün içinde şikayet edicem bakalım benmi omu görecez sadece dilekçe vermekle değil avukat bile var merak etme rahat ol

ve ayrıca bu kişinin bu tarz konuşmalarından dolayı forumdan ceza almasını talep ediyorum ve konu uzarsa kapatın lütfen

hewal02

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
yalan bari söyleme ben halan sitendeki dosyaları görebiliyorum özellikle imzandaki siteyi 2 cisi yalan söylememiş olsan vbulletin kolay kolay heklenmez lisanslı olanlar özellikle. şimdi avukat diyip durma benim 3 adet afukatım var şirkete ait telif hakkı diye bişey var senin başını belaya sokmak benim için cocuk oyuncağı ben sana bi uyarı vermişim sende tetbirini al acıklarını kapat sitende hala acık var...

webmasterciler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
yalan bari söyleme ben halan sitendeki dosyaları görebiliyorum özellikle imzandaki siteyi 2 cisi yalan söylememiş olsan vbulletin kolay kolay heklenmez lisanslı olanlar özellikle. şimdi avukat diyip durma benim 3 adet afukatım var şirkete ait telif hakkı diye bişey var senin başını belaya sokmak benim için cocuk oyuncağı ben sana bi uyarı vermişim sende tetbirini al acıklarını kapat sitende hala acık var...

ozaman siteye sen saldıdrın ve hekledin öyle diyorsun doğrumu bu ikincisi,
imzadaki site lisanslı için rahat olsun üçüncüsü site sonuçta pvp oyuncuları için tanıtım sitesi sana gelince eğerki dediğim site seninse mp3 forumu açmışın mp3 indir v.s kelimes indirilmesi birkere yasak orda zaten teklif hakkı var ben sana şunu deyim karşında çocuk yok ben dilekce vericek gün gelicek kimse artık o
mahkemede görüşürüz benim için sorun değil elimde sağlam deliller var merak etme etme bulma dünyası bu :)

eğerki konuyu yanlış anladıysam ozaman özelden pm at msn de bir konuşalım bakalım neymiş açıklar

Ekleme:

Edit By DuGGaCoNe

sayın yönetim bu yazıya edit kim verdi derhal biri açıklasın sayfayı kanıt olarak indirdim SS aldım bu kişini adresini ve ip numarasını istiyorum aksi taktirde şikayette bulunucam adam siteleri hekliyor ve editliyor kim bu kişi

yönetimden rica ediyorum bu mesajı hewal02 yazmadığını ihtaraf ett kanıt ortada

E

Erturk

Misafir
hewal02 isimli kullanıcının girişi engellenmiştir. @webmasterciler IP numarası konusunda yönetime bu konuyu report etmen gerekmekte.

webmasterciler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Selam şikayetimden Vazgeçiyorum Ayrıca hewal02 Arkadaşımla Msn de konuşmuştum Ceza Alması İyi Olmadı O Yazıyı Başkası Yazmış Cezasını Kaldırısanız Sevinirim En Son Şİfrsini Değiştirdiğini Biliyorum Veya Şİfresini Siz Değiştirebilir E posta Olarak Kendi Hesabına Aktarabilirsiniz Bu Olay Çok Karmakarışık Oldu

Herneyse Herkeze Hayırlı Geceler Dilerim Bir Kusurum Varsada Özür Dilerim

E

Erturk

Misafir
Biraz daha tutarlı davranırsanız eğer bizde ona göre işlem yaparız. Forumdan ceza almasını talep ediyorsun bu tip konuşmalarından ötürü şimdide kaldırılıp şifresinin değiştirilmesini, mail adresinin düzenlenmesini istiyorsun. Oyun oynamıyoruz burada dostum. hewal'in banlanma sebebi şifresini başkasının kullanmasıdır. Şahsen bu işlemleri ben yapamam. Report ederseniz yönetim olarak bir karar alınır ve ona göre işlem yapılır.

arda71

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
hocam şimdi hiç bir yasal hakta bulunamasınız çünkkü siteleriniz lisansız lisanssız ve haliyle açıkları var bence bir lisans düşünün.

webmasterciler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Biraz daha tutarlı davranırsanız eğer bizde ona göre işlem yaparız. Forumdan ceza almasını talep ediyorsun bu tip konuşmalarından ötürü şimdide kaldırılıp şifresinin değiştirilmesini, mail adresinin düzenlenmesini istiyorsun. Oyun oynamıyoruz burada dostum. hewal'in banlanma sebebi şifresini başkasının kullanmasıdır. Şahsen bu işlemleri ben yapamam. Report ederseniz yönetim olarak bir karar alınır ve ona göre işlem yapılır.

sayın kardeşim hewal arkadaşımızla msn de konuştum yazıyı iyi okumadın herhalde
dangala v.s laflar etti ancak o lafları hewal nıck lı arkadaşımız etmedi onun yerine başkası etti neden oyun oynayayım siteye saldıran kişi benle temasa geçi olayı düzeltti olay bukadar basit işimi gücümü bırakıpta oynayacak halim yok zaten

ayrıca hewal nıck'lı arkadaşlada msn de konuştum bana o yazıları yazmadığını iletti hangi yazıları kötü cümle olan yazıları sonrada kendisi şifremi değiştiriyorum diye söyledi olay bundan ihbaret ayrıca konuyu report ettim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5