İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sonunda dolandırıcıda olduk. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Envi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Merhaba arkadaşlar ;

Burada bir süredir takılıyorum, biliyorsunuz. Bir çok satış ve ticaretim oldugu ve şuana kadar satışlarımda ve ticaretimde hiç bir sorun olmadı.

Buğün duvarıma biri yazmış, Murat kara emre döner dolandırıcı kimse satış yapmasın ver lan paramı şeklinde. Açıkcası şaştım ? Neden şikayet bölümüne şikayet konusu açmıyorsun ? Daha kendisini ilk defa görüyorum açıkcası. Şuana kadar hepiniz biliyorsunuzki bir çok satış gerçekleştirdim hiç birinde sorun çıkmadı alan memnun satan memnun. Yanılıyorsam, siz bir cevap verin ?

Arkadaş duvarıma, dolandırıcı olarak ilan etmiş. Ve emre döner Notice isimli şahıs dolandırıcı'dır diyerek bir çok arkadaşına yaymış. Merak ediyorum ben dolandırıcıysam ? Neden log ve şikayet yok. Biri dolandırılsa direk şikayet konusu olarak açar. Bu arkadaş geliyor duvarıma yazıp arkadaşlarına yayıyor konuyu ? Ve adım dolandırıcı'ya çıkıyor ? Bizim bu türk milleti, neden her söylenen söze kurulan cümleye inanır bilmiyorum. Böyle bir dolandırıcılık varsa adıma ait gelsin açsın konuyu log'lar gösterilsin ?

Haksızmıyım. Haksızsam, siz konuşun bugüne kadar hanginizi dolandırdım ? Veya 3 yıldır forum'larda takılıyorum Notice adına ait bir karalama gördünüz mü ? Böyle basit ve kendini bilmez insanlar hep benimi bulur anlamıyorum. Burada emeğimin karşılıgını alıyorum, kimseyi dolandırmadım, emek hırsızlıgı yapmadım. Adım herkesin dilinde dolandırıcı Notice oldu ? Ben dolandırıcı isen ve bana dolandırıcı diyen şahıs'lara log koyun görsün herkes dolandırıcı oldugumu ozaman ?

Duvarımdaki yazıyı silmesini istiyorum, ilğili yöneticilerin.

T

trgy

Misafir
Konu açmanıza gerek yoktu, rapor tuşunu kullanırsanız gereği yapılır.

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
Buğün duvarıma biri yazmış, Murat kara emre döner dolandırıcı kimse satış yapmasın ver lan paramı şeklinde. Açıkcası şaştım ? Neden şikayet bölümüne şikayet konusu açmıyorsun ? Daha kendisini ilk defa görüyorum açıkcası. Şuana kadar hepiniz biliyorsunuzki bir çok satış gerçekleştirdim hiç birinde sorun çıkmadı alan memnun satan memnun. Yanılıyorsam, siz bir cevap verin ?

Cevap vereyim hemen, iTrader orda ne için var. Bunun gibi şeylerle karşılaşmamak için var. Kullansanız bunlar olmaz. O neye göre ispat edecek, siz neye göre?

Envi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Konu açmanıza gerek yoktu, rapor tuşunu kullanırsanız gereği yapılır.

trgy ; Biliyorum, ama dediğim gibi her foruma girsem sen dolandırıcısın diye pm atıyorlar ? Bende konu açim, herkes görsün dedim. Birisi yaymış herkes üstüme geliyor.

BlackThorn

1
İyinet Üyesi
Reaction score
49
Üye profillerindeki duvar sistemi üyelerin sohbet etmesi, hal hatır sorma, durum bildirme içindir : ) İlginç bir şey olmuş yani : )

jackerz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ah o rapor tuşu yokmu çalışmıyor galiba yada kim bakıyorsa rapor tuş bölümüne yıllık izinde heralde konuyu sildirmek için 50 kere şikayet ettik ne gelen var ne giden.
bi modun gelmesi için illa kendimizi mi banlatmamız gerekiyor??

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
ah o rapor tuşu yokmu çalışmıyor galiba yada kim bakıyorsa rapor tuş bölümüne yıllık izinde heralde konuyu sildirmek için 50 kere şikayet ettik ne gelen var ne giden.
bi modun gelmesi için illa kendimizi mi banlatmamız gerekiyor??

Siz kullanmayi bilmiyorsunuz galiba, raporlara teker teker baktim su uykusuz halimle ama size ait bir rapor goremedim.
Bize 1 adim gelin size 5 adim gelelim de kusura bakmayin kime bu ukâla tavirlariniz anlamis degilim. Hepimiz insaniz, gozumuzden kacmis olabilir. Ayrica her raporlada er ya da gec ilgileniliyor.

tepki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
65
notice seni forumda bilen biliyor canını sıkma rahat ol konuyu daha yeni gördüm
boşver bu karaktersizleri :)
yada olmadı bana gönder ben ona neler ederim varya :D

linksiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Notice,çocukların oyuncaklarını çalarsan böyle ağlarlar :) Kafana takma..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5