İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sonunda smf 2.0 çıktı

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Hayirli olsun.
vbulletin ile karsilastirildiginda SMF nasil bir forumdur?

Efsane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1

Killa_HaKan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hayirli olsun.
vbulletin ile karsilastirildiginda SMF nasil bir forumdur?

ben 2 senedir SMF forumla ugrasiyordum,

bi eklenti kurmak icin baya ugrasiyorsun ftp den kodlari eklemek ile...
ve SMF sanirim ücretsiz sistem oldugu icin pek tutulmuyor yani üyeler diyor ne icin SMF kullaniyorsunuz Vb daha iyi gibi yada forum SMF oldugu icin pek tutulmaz diyorlar. ve dogruda oluyor...

1 aydir vB gectim bi eklenti kuruyorum 1dk sürüyor herseyi admin panelden yapiliyor ve az kod ile bazilar xml import edip bitiyor vB gercekten harika bi sistem ve cok tutuluyor üyeler gördü vB gectimizi hepsi dedi cok iyi oldu böyle..

The RuHSuZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar Şuan İçin Smf 2 Ye geçmenızı Tavsiye Etmıyorum Hatta Kendi Sayfalarındada Önermıyorlar Şuan İçin smf 2 İçin Hazır Mod Yok Ve Yapılmış 3 Tane Toplam Tema Var Bence Full Versıyonu Çıkmadan Upgrade Etmeyınız Ayrıca Resim Galerısı Veya Download Bileşenını Kuranlar Varsa Smf 2 Upgradede Bunlar Gıdıyor Demedı Demeyın :)

PirMuhammed

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben 2 senedir SMF forumla ugrasiyordum,

bi eklenti kurmak icin baya ugrasiyorsun ftp den kodlari eklemek ile...
ve SMF sanirim ücretsiz sistem oldugu icin pek tutulmuyor yani üyeler diyor ne icin SMF kullaniyorsunuz Vb daha iyi gibi yada forum SMF oldugu icin pek tutulmaz diyorlar. ve dogruda oluyor...

1 aydir vB gectim bi eklenti kuruyorum 1dk sürüyor herseyi admin panelden yapiliyor ve az kod ile bazilar xml import edip bitiyor vB gercekten harika bi sistem ve cok tutuluyor üyeler gördü vB gectimizi hepsi dedi cok iyi oldu böyle..
doğrudur.ancak şu kod ekleme kısmına katıldığımı söyleyemem.ben ftp kullanmadan veya kullanarak da kısa sürede pek çok mod kurup sorunsuz kaldırdım.ve hiçbir sorunla karşılaşmadım.vB'yi denemediğim için hakkında yorum yapamayacağım.ama işaret edildiği gibi vB özellikle seo konusunda SMF'nin ilerisinde.bunu bu işin uzmanları da teyit ediyor.bu veya benzeri konular daha önce SMF destek forumlarında da konuşulmuştu,hala konuşuluyor.

herşeye rağmen, forumun tutacağını bilsem SMF'den vazgeçmem.ne varki sanal dünya herkesin bildiği üzere forum kaynıyor.hiçbiri işe yaramaz demiyorum ama hangi forum sistemi olursa olsun, özel bir neden(*) olmadıkça kullanılmamalı diye düşünüyorum.
--------------------------
(*) - (uzman olunan bir konu veya internette çok az hatta hiç rastlanılmayan alanlar)

SS9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Beta'sı bende hayal kırıklıgı yarattı acıkcası 1.1.5'de kalarım diye düşünüyorum artık.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5