İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sony'i ve yetkilisi avc'yi pretesto ediyorum!!!

isimciNet

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Eğer başımdaki dertler yetiyor ve bir dert daha almayayım diyorsanız sakın ama sakın sony LCD monitör almayın.Heleki bozulduğu zamanda servis konusunda sony avc elektronik e sakın ama sakın götürmeyin.Aşağıda yazdığım başıma gelen olayı anlatayımda başkalarına ibret olsun.

Sony avc elektronik ortak rezilliği :

Bundan 6 ay önce sony den 17 inch multimedya LCD monitör aldık.Yaklaşık 10 gün sonra monitör kendiliğinden kapanmaya başladı.. garanti kapsamında olduğu için florya'daki sony AVC elektronik adlı yetkili servisine gönderdik.Belçikadan parça geleceğini söyleyip 27 gün beklettiler.Neyse parça geldi sonunda ve monitörü teslim aldık kullanalım derken 1 hafta içinde tekrar bozuldu.Bu sefer monitörü kendimiz götürdük, parça bekliyoruz diye 1 aydan fazla beklettiler, sonunda defalarca aramam sonunda SONY AVC Elektronik yetkilisi Hakan Bey tadilattayız, burası çok yoğun gibi laflar ederek kendini haklı göstermeye çalıştı..Sonrasındada bunun parçası yok zaten 1 aydan fazla oldu diye size geri ödeme yapıcaz dedi.Bizde sevindik tabi.1 aydan sonraki 2 haftada ise ödeme yapıcaz para salı günü hesabınızda bize faturanızı faxlayın dediler faxladık, bu sefer SONY servisinden AVC yetkilisi biz ödemeyi yapamıyoruz ithalatçı bayi yapacak dedi ve bize bir telefon numarası verdi.Orası da hafta başı hesabınıza geçecek dedi para.Yaklaşık 2,5 hafta oldu hesaba para yatmamış.Ana ithalatçıyı aradığımızda ise artık kimseye ulaşamıyoruz.Görüşebileceğimiz bir yetkili çıkmıyor telefona..Telefonu: 0216 531 98 50 ...Daha sonrasında tekrar sony avc elektroniği aradık.Bu sefer ödemeyi orası değil biz yapıcaz dedi.şaka gibiydi.Defalarca aramama rağmen bu ay sonu yapıcaz..Ay ortası kesin derken aylar birbirini kovaladı.Az önce bir daha aradım bu sefer gün veremiyoruz yalancı çıkıyoruz, ay sonuna kadar tekrar bekleyin dediler.Neyse sikayetvar.com a sony hakkındaki bu olayı yazarken sony mağduriyet oranına baktım.şikayet çözme oranı %30..yani sony kimsenin şikayetini önemsemiyor bile.Ama biz hakkımızı sonuna kadar arayacağız.Sony marka ürünü benim gibi kaliteli zannedip te alacak olanlar tekrar düşüsünler derim.Olayın gerçekliği için SONY AVC ELEKTRONİK TEL: 0212 574 04 26 hakan Bey

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5