İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

SÖrf Yap; Para Kazan..mÜthİŞŞŞŞŞ..$$$

xcadillac

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İnternette sörf yapma kavramınıza yeni boyutlar getirecek bir şirket olan Cash Fiesta, hem ekranlarınızı şenlendirecek hem de ekonomik anlamda size iyi bir destek olacak kanımızca. Bunu söylememizin nedeni şirketin çok fazla avantajı beraberinde getiriyor olması.
CASHFIESTA :) :) :)
Birincisi, FiestaBar ismini verdikleri program (reklam çubuğu). Para kazanabilmeniz için internet bağlantınız varken bu programın çalışıyor olması yeterli oluyor. Yani siz dilediğinizle uğraşırken o huzurla size para kazandıracak, ne bir browserı'n açık olmasını ne de belli sürelerle ekran başında olmanızı isteyecek (üstelik reklam çubuğunda gözüken reklamlara tıklamanız durumunda ekstra para alacaksınız!) İkincisi, 1$ kazanmak için 1000 puan toplamalısınız günde internette sadece 5 saat kalarak 10$'ı rahatça kazanabilirsiniz_ayda 300$ yapar biraz kasarsanız bu rakamı 1000$'a kadar cıkartabilirsiniz bu da iyi bir rakam. Ve sonuncusu, programları neredeyse ışık hızında download ediliyor, kolayca yükleniyor ve ekranınızda çok az yer kaplıyor. Ayrıca ne kadar para kazandığınızı da anında çubuğun üzerinde görebilmeniz çok güzel bir özellik (Dikkat edin, ekranın sağ alt köşesindeki dolar işareti kırmızı olmasın. Öyle olursa, FiestaBar'ın üzerindeki Meksikalı maskota tıklayın. Yoksa para kazanamazsınız )
Arkadaşlarınızı üye yaparak paranızı katlayabilirsiniz.
CASH FIESTA'nın SPECIAL OFFERS bölümündeki yanında FREE yazılı sponsorlara üye olduğunuz takdirde anında para kazanabilirsiniz
ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ:
CASHFIESTA

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
halen bu sırket war mıymıs yaw :p
biz denedik olmadı spedia daki paramda patladı, ya istesem verirler mi acaba :)

krake

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hey gidi günler, bunları okurken ünv. enformatik labaratuarındaki günlerim geldi aklıma, hoca autocad anlatmak için yırtınırken biz aradan 3-4 pc de açmaya çalşırdık bunları, 2-3 bin başlık önceki konuları yeniden pişrip piyasaya sürmenin mantığı yok, giderken dönenleri gördün mü hiç?

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yaw bırakalım yazsın :D yeni baslamıs... arkadasım onun modası gexmis, bence hemen bi site kurmasını ogren ve forumdaki abilerini takip et, yada kendi cevrende surfibng e devam et..

asslında et cunky su an para veriyolar mı bende merak ediyom ?
spedia kulanıyo muydun?

xcadillac

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
muhakkak üye olun arkadaslar ilk çekimi aldım bile 2.çekim yolda
ilk çekim 210 dolar değerinde 2.çekim daha kabarık gelecek diye umuyorum
isteyene scan yapıp yollayacam çekimi

başarılar

krake

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aslında buraya yazılanlar arkadaşı rencide etmek için değil, son zamnlarda para bölümü kısır döngü içine girdi, adbrite,sedo,surf siteleri tanıtlıyor,eskisi gibi farklı sponsorlar tanıtılmıyor neden? soyu kuruyor, , son 20 sayfayı sırayla incele oku, genel olarak bu işin mantığı nedir bulursun, surf vs. bunların kendine hayrı yok artık,

P

PRicon

Misafir
süpersin ...

sayende 1 günde yani bugün 500 dolar kazandım ve bu kadar fazla oldugu için çekimi fedexle yolladılar çek elime geldi şuan ...

2.çekimide yarın isticem ...

risingstar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu sistem tamamen yalan ve de dolandan ibarettir. Sakın kullanmayın ben den söylemesi ama en azından heyecanını yaşayım derseniz siz bilirsiniz. Ben sisteme en az 70 bilg üye yapmışımdır. gidip internet kafelerle anlaşma yapardımmm Hey gidi günler bide bunun hek programıda var isterseniz vereyim belirli aralıklarla mouse oynatım sponsorlara tıklıyor hiç bilg. başında durmanıza gerek yok. Ben bi kuruş para alamamıştım siz işallah alırsınız.

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
PRicon' Alıntı:
süpersin ...

sayende 1 günde yani bugün 500 dolar kazandım ve bu kadar fazla oldugu için çekimi fedexle yolladılar çek elime geldi şuan ...

2.çekimide yarın isticem ...

espri yerinde ama mantıklı değil :) fedexle bugun 500$ kazansalar öğlen yollasalar bırak akşamı 2. gün zor gelir ;)

A

..::aTi::..

Misafir
dünyanın en önemli belgelerini taşıyan firmaların öndegideni fedex. eh cashfiesta kazancı için değer yani.
arkadaş bu olaylara yeni girmiş galiba. tahminim geocities vs. de kalan eski sitelerden birini görmüş olabilir.

kolay gelsin,

yasaklinkler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya tam bir sacmalik cashfiesta bende ilk başladigimda denemiştim :p en gidi günler..

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
zamanında denemiştim 1 ay :D

boşa zaman kaybı, hiç bulaşmayın!..

M

murme

Misafir
çok az ödüo bundan 4 sene önce olsa ödeme alirdinizda suan o firma batalı yıl oldu

X

xonurx

Misafir
ooo bakiyorumda bu firamayla mazisi olan tek ben degilmisim :)

bu firimanin son 2 senedir ödeme yaptigini simdi burda okudum!!

saygilar

xcadillac

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar vazgeçin bir bok gelmeyecek galiba :)
programı kullanırken dikkat ettim sadece puan toplamak yetmiyor
1 ayda paralı bazı sitelere üye olmak gerekiyor en az 8 di sanırım
yani üste para vermek gerekiyor o zaman kazanılabiliyor ancak :)
denemeyin sakın!!!
ben daha yeniyim bu konularda doğru yolu bulacam inşallah sayenizde

P

PRicon

Misafir
ne diye ödeme aldım , ikinci yolda diyosun ... Yalan kötüdür koçum , bidaha yaparsan kulagını çekerim ....

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5