İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

soru advense hakkında.

merSinLi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
özür dilerim bişiyi merak ediyorum deneyen varmı bilmediğim için sorma ihtiyaci duydum affınıza sıgınarak google advenseden kazanmış oldugumuz parayı. google adwords'a geçirmemiz mümkün mü. yani yalın olarak. kazandıgım parayla google'a reklam verebilirmiyim?

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
böyle bir sisteme google henüz başlamadı. fakat kişisel görüşüm 1 seneye kadar bu uygulamayı başlatacağı yönünde.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yok yapacak daha boş işleri var onların. baksana google romance çıkardılar başımıza bir de..

merSinLi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
üsteki yazınıza ek google acaba türkiyeye özel bir muamelemi yapior hep düşündügüm takıldıgım şey

sistem cok güzel olurdu aslında kasım ayında 205 $ aldim. cok banka denedim delirdim. 3 haftadan veya 20 günden erken veren banka bulamadim $ üzerine olan. halen cek elimde duruyor. reklama ceviriyim diyorum oda olmuyor herkezin sıkıntısı olan eft hiç olmuyor. kaldım oturdum bekliyorum cek elimde :)

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kasım ayında aldığın çekin süresinin dolduğunun farkında mısın peki? yurtdışı çekler 3 ay içinde bozdurulazsa geçerliliğinini yitirir diye biliyorum. yanlışsam düzeltin.

merSinLi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
peki ne yapmam gerekior. ploop lütfen akıl ver. ben aklımı yedim bu olaya. lütfen yardimci ol ne yapabilirim nasil yapabilirim.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
[email protected] adresine mail atarak, o çeki iptal etmelerini iste. ederler mi bilmiyorum gerçi 3 ayı geçmiş. daha sonra yenisini TRY olarak göndermelerini iste. TRY olarak gelen çeki citibanka kargo ile gönder ve 2 günde bozdur. nasıl yapılacağını forumda arama yaparak bulabilirsin.

merSinLi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
türkçe yazdıgım zaman iptal ederlermi acaba :( yafff ne yapcagimi bilmiorum. 205 $azda degil.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zaten türkçe haberleşmek için kullanılan mail adresi o. maile şunları eklemeyi unutma:
çek numarası, client numaran, çek tarihi, isim soyisim gibi çek üzerinde yazan her bilgi..

merSinLi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
moralim acayip bozuldu yarın gönderim maili inş. bişiler yaparlar. yoksa kaldık böyle :( tşk ederim yardimlariniz ve desteginiz için.

merSinLi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ploop son bişi sorcam affına sıgınarak

Ekteki dilekçeyi doldurarak Citibank genel merkezindeki çek departmanına kargo ile yollayın. Paranız en fazla 5 gün içerisinde dilekçenizde belittiğiniz hesap numarasına gönderilecektir. Bu yöntem onlarca kişi tarafından denenmiş ve %100 sonuca ulaşmıştır. ANCAK kargo ile çek gönderme işlemi güvenlik açısından sakıncalı olduğu için bu yöntemi sadece elinde TRY çek olup da hiçbir bankada bozduramayan için öneriyorum. Çeklerinizi TRY değil USD isterseniz sizin yararınıza olur. Çünkü USD çekleri tüm bankalar bozabiliyor. Tekrarlıyorum lütfen bu yöntemi sürekli olarak kullanmayın. Yoksa birgün çekiniz kaybolabilir. Ve kimseyi bu yüzden sorumlu kabul edemezsiniz.

CİTİBANK ADRES :

Citibank A.S. Genel Müdüdürlüğü
İnkılap Mahallesi , Ömer saif atakan caddesi No:3
Yılmaz Plaza Ümraniye / istanbul
Telefon: 216 329 08 70

bu sekilde bir bilgi var. mersinde citibank yok. kargoyla ceki gönderip hesabı iş bankası belirtsem. olabilirmi? yatarmı hesaba.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
estafurullah. zaten bu yöntemde çekini istanbul citibank genel müdürlüğe gönderiyorsun. bir sorun olmaz. dilekçe örneği de vardı forumda. ayrıca oradaki adres ve telefon numaraları yanlış. doğrusu şöyle olacak:
Citibank A.Ş. Genel Müdürlüğü
İnkilap Mahallesi ,Yılmaz Plaza, Ömer Faik Atakan Cad. No:3 34768
Ümraniye / İstanbul
Tel : 0216 524 50 00 Fax: 0216 524 63 66
dilekçe örneğinde dikkat edersen zaten başka bir banka adı var, dolayısıyla sorun olmaz:
Citibank A.Ş. Çek Takas Departmanı ’ na ;

Sayın Yetkili ,

Google Inc . Tarafından şahsım adına gönderilen X çek numaralı, X client numaralı, X EKİM 2005 tarihli 500.00,00 YTL tutarında ki çekimin tahsil edilip Akbank X numaralı X şubesi X numaralı YTL hesabıma EFT yapılmasını saygılarımla arz ederim.

Adresiniz :
Telefonunuz :

İsim Soyad
İmza
not: TRY çekin arkasının imzalanması gerekiyor göndermeden önce, ayrıca kimlik fotokopisi göndermeyi unutmayın.

yzgulec

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence en güzeli, çeki göndermeden önce hala bu hizmeti verip vermediklerini öğrenmek için bir telefon etmek. boşuna göndermemişsin olursun. bizi de burada bilgilendirirsen memnun oluruz.

merSinLi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ploop bende şans yok :( cekin iptalini istedim ama reklamı koydugum site ile advense hesabı sitesi farklıydı. advenseye bagli olan site kapali koydugum siteyide kabul etmemişlerdi simdi başıma iş açtım gönderdim bakalım ceki yollicaklarmı. yeni bi forum doldurttular. netteyiz.net için kısmet bakalım cek elime geçerse bunları deneme fırsatım olur yzgulec

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çek'le bu durumların alakası yok ki. sen geçmiş kazançlarını talep ediyorsun. sitelere bakmazlar sanırım.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
mecbur bozcaklar tr ve usd cekleri başka yolumu var bu işin madem bozmuycaklar cekler neden citibank olarak geliytor hala bize google başka bir banka bulsun

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5