İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

soru advense hakkında.

Romantlk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ploop' Alıntı:
kasım ayında aldığın çekin süresinin dolduğunun farkında mısın peki? yurtdışı çekler 3 ay içinde bozdurulazsa geçerliliğinini yitirir diye biliyorum. yanlışsam düzeltin.

yabancı ceklerin süresi 6 aydır.
elimde 5 aylık cek vardı gecen ay verdim sorunsuz bozuldu.

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Developer' Alıntı:
Ehe, para gitmesin diye yapmıyorlardır :)

Buna nasil cevap verdigini cok merak ediyorum ...

Boyle birsey yaptiklarinda para bir ceplerinden cikip diger ceplerine geri girecek. Yani daha cok kazanacaklar ...

@mersinli su anda oyle bir sistem yok aldigin parayi kredi kartin ile yatirip kullanabiliyorsun ancak ...

Saygilar.

sata

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende advenseyi anlayamadım:D

googlenin yeni bir hizmeti sandım

levent

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adsense gelirlerinin Adwords sistemine aktarılması için öneri niteliğinde bir maili Aralık ayında Google Adwords ekibine göndermiştim. Gelen cevabı paylaşmak istedim.

Merhaba Levent Bey,

E-postanız ve öneriniz için teşekkür ederiz.

Google AdSense kazançlarını Google AdWords reklam hesabı için ödeme yapmak amacıyla
kullanmanız şu an için mümkün değildir. Bu iki program ayrı faturalama sistemleri
olan farklı programlardır. Bununla birlikte, sürekli olarak Google AdSense ve
AdWords tecrübelerini geliştirmek için yollar aramaktayız. Geribildiriminizi takdir
ediyoruz ve ilerleyen zamanlarda değerlendirmeye alacağız. Anlayışınız için teşekkür
ederiz.

Herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa, lütfen bize [email protected] e-posta
adresinden ulaşın.

Saygılarımla

***** Kılıç
Google AdWords Ekibi

merSinLi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dün sabah try olsun ve cekin iptal edilip try gönderilmesini istedim daha ses yok. bakalım ne olcak ne kadar ses cıkarsa harekete geçmeli acaba.?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5