İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Soru sormak istiyorum

Fuchs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaslar bi soru sormak istiyorum..

ingilizce icerikli bi sitenin kabul edilmesi icin ne kadar zaman gecmesi lazim
ben hatirliyorum turkce icerikli sitemin kabul edilmesi 1.5 ay surmustu...

Bu ne kdr surer ?

MerTUraL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
forum içinde bu konuda çok tartışma var; ben çok tecrübeli biri olmasam da burda gördüğüm kadarıyla 45 dk ile 1buçuk ay arasında değişiyor :)

Fuchs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:)

beklicez artik nabalim

insallah icerigin ingilizce olmasi bu sureyi baya bi kisaltir..

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
türkçe siten kabul edildiyse sen de kabul edilmişsindir. ve hesabına siteni zaten ekleyebilirsin ayrıyetten başvurman gerekmez

yoreselim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yardım istiyorum.

Arkadaşlar merhaba

Benim bir sorunum var yardımcı olursanız beni çok mutlu edersiniz.

Bir sitem var ve ben bunu 2000'e yakın içerik varken Permalinks html uzantılı yaptım. . Şimdi Benim sitem Google' da var içerikler hemen index alıyor fakat daha evvelki girdiğim içeriklerden şimdi hiç ziyaretci gelmiyor, yeni girilmiş içeriklerdende şuan ziyaretci alamıyorum yani google' da yok. vereceğiniz bilgilerden dolayı şimdiden tşkler sunarım.

webclick

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaslar bi soru sormak istiyorum..

ingilizce icerikli bi sitenin kabul edilmesi icin ne kadar zaman gecmesi lazim
ben hatirliyorum turkce icerikli sitemin kabul edilmesi 1.5 ay surmustu...

Bu ne kdr surer ?

Türkçe tabanlı siten google da kabul gördüyse , artık her dilde yeni site blog vs ekleyebilirsiniz. Eklediğiniz günden 1 gün sonra gece 00.00 da google da bağlantılar eklentiler yenileniyor.

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Arkadaşlar merhaba

Benim bir sorunum var yardımcı olursanız beni çok mutlu edersiniz.

Bir sitem var ve ben bunu 2000'e yakın içerik varken Permalinks html uzantılı yaptım. . Şimdi Benim sitem Google' da var içerikler hemen index alıyor fakat daha evvelki girdiğim içeriklerden şimdi hiç ziyaretci gelmiyor, yeni girilmiş içeriklerdende şuan ziyaretci alamıyorum yani google' da yok. vereceğiniz bilgilerden dolayı şimdiden tşkler sunarım.

konuyla alakası yok soruyu ayrı açmanız gerekirdi, neyse; eski url leri 301 kodu ile kalıcı olarak taşındı şeklinde ayarlamalısınız. sisteminizi bilmediğim için sadece bir öneri sunayım. linux sunucuda htaccess dosyanıza

RewriteRule ^sayfa.php?id=(.*)$ sayfa/$1.html [R=301]

301 yönlendirme ile www.siten.com/sayfa.php?id=4 --> www.siten.com/sayfa/4.html gibi yönlenecek. google bu eski url lerin pozisyonuna yeni sayfaları getirecektir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi