İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sorum iyinet Admin İçindir..

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
Merhaba

iyinet topliste sindeki "kadınca.net" adlı site yaklaşık 9,10 saatten bu yana suspend olmuş durumda...

anlayamadığım ,suspend olmuş bir site her 5 daikada bir nasıl oluyorda en az 50tekil alabiliyor..

kusura bakmayın ,daha öncede admine mail (2ay önce)göndermiştim..almadı herhalde..

dikkatimi çekmişti

çünkü bu sitenin o zamanki alexa değeri yaklaşık 190,000 civarıydı..

bugün yine baktım 102,000 civarı...http://www.alexa.com/data/details?url=www.kadinca.net buradan bakın..

aynı şekilde listede onun altındaki "nazlımcafe" adındaki sitenin alexa değeri 27,000 gibi http://www.alexa.com/data/details?url=www.nazlimcafe.com bakabilirsiniz...

şimdi bu sitenin listede aylardan beri üst sıralarda olmasın nasıl açıklıyorsunuz...

sorum şu:bu siteye özellikle kıyak geçme durumu varmı..
yada bu site size sahte hitlermi gönderiyor

Mohti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İyinet'in Toplist Kodunu Baska Sitelere Koymusta olabilir.İyinetteki Toplist'de yüksek gözükebilmek için..

Herhangi bir hile yapmıs olabilir.
Yoneticilerin incelemesi lazım. Hangi Siteden Hit geliyor vs vs..

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
neyini anlamıyorsunuz ben de onu anlamıyorum.
hile yaptığı belli. gerisi adminin problemi.. okuyunca gereğini yapr!

wasGer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
böyle hile siteler çok hangisine yetişsin ki sevgili admin
icon10.gif

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5