İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sorun nerede?

jamalgs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar geçem hafta adsense dan banlandım. adsense kodlarını koydugum sitelerden biri de www.burhanaltintop.com du. Siteye iki gunden beri google dan gelen hit baya düştü.Ama hala gelen var. extreme bilgileri burada...
http://extremetracking.com/open;ref1?login=brhn

durum nedir anlayan varsa açıklayabilirmi acaba?bunun adsense dan atılmam ile baglantısı olabilirmi sizce?

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
adsense ile search ün bağlantısı yok. tesadüf demek lazım.

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
hayır öyle birşey demedim. incelemedim siteyi ama adsenseden banlanmanızla aramalardan gelen ziyaretçi sayısı arasında bağlantı aramayın.

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Banlanmanın sebebi: birisi senin bu domainden dolayı rakip olmanı istememiş ve senin adsense kodların ile oynarak, mesela hiti çok olan bir sitede frame açarak veya autohit programlarından birine dahil ederek yüksek gösterim sonucu banlanmana sebep olmuş olabilir.

Diğer sitelerini bilmediğimden bu siteye göre yorumladım, belki de diğer sitelerinde kural dışı birşey vardı.

hakimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim de hitlerde bir düşüş var. Kelimelerde cachelerde bir sorun yok hatta gelişme var ancak gelen hit düşmeye başladı. en son bir hafta önce 1000 e vurdu sonra düşmeye başladı bir türlü çözemiyorum. son günlerde 400 civarı dolaşıyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5