İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sorunsuz Hosting

Z

zeynelkoc

Misafir
Bu fiyatlarla host satman (webmasterlara) çok zor ama şirketlere satabilirsin. zaten hostunda 4 (2si hostunun) domain olmasından da gözüküyor.

sana başarılar ama bu fiyatlarla zor

E

ebiz

Misafir
fiyatlarımız rakip firmalara göre çok uygun.biz diğer firmalar gibi email,subdomain gibi extra ücretler talep etmiyoruz.herşey tek fiyat.
webmasterlar içinde sadece fiyat sözkonusu,o konuda da makul ölçülerde yardımcı oluyoruz.

Z

zeynelkoc

Misafir
Buradan boyle kibar kibar konuşup özele gelip değişik tavırlar sergilemen çok yanlış

ayrıca bu forumun amacı kuralları var önce onları okuyup sonra konu açsan daha yararlı olur senin için

pilawci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zeynelkoc' Alıntı:
Bu fiyatlarla host satman (webmasterlara) çok zor ama şirketlere satabilirsin. zaten hostunda 4 (2si hostunun) domain olmasından da gözüküyor.

sana başarılar ama bu fiyatlarla zor

dedicated IPye bakmışsınız, 4 değil 17.

user4416486

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çok yazık

Arkadasım USA üzerinden bir hizmetle Türkiye'ye ne kadar bir hizmet verebileceksin ki piyasadan topladığın Maillist olayında diz boyu.
Allah kolaylık versin.
BÖYLESİ KOMİK OLMAYIN LÜTFEN!! DÜRÜST olun!

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Arkadasım USA üzerinden bir hizmetle Türkiye'ye ne kadar bir hizmet verebileceksin ki piyasadan topladığın Maillist olayında diz boyu.
Allah kolaylık versin.
BÖYLESİ KOMİK OLMAYIN LÜTFEN!! DÜRÜST olun!

HELAL OLSUN ARKADAŞIM SANA YEMİN EDİYORUM HELAL OLSUN. ANITI DİKİLECEK ADAMSIN ! 4 YIL ÖNCEKİ KONUYU BULUP YAZMIŞSIN HELAL BE !

TÜM İYİNET ÜYELERİNDEN BİR ALKIŞ.... :d

user4416486

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu firma yine Hortladı

HELAL OLSUN ARKADAŞIM SANA YEMİN EDİYORUM HELAL OLSUN. ANITI DİKİLECEK ADAMSIN ! 4 YIL ÖNCEKİ KONUYU BULUP YAZMIŞSIN HELAL BE !

TÜM İYİNET ÜYELERİNDEN BİR ALKIŞ.... :d

Bu firma tekrardan piyasada hortladıda bilginiz olsun diye bende forumda hortlattım zatı muhteremleri :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5