İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sorunu çözene 2 domain hediye!

macellan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar normal mesaj ile çözemediğim bu sorunumu inşallah bu promosyon sayesinde halletmeyi düşünüyorum.

SORUNUM:
TIKLA.NET sitemiz google tarafından indekslenmiyor.

DERDİMİZE DERMAN BİLACAK ARKADAŞA HEDİYE EDİLECEK DOMAİNLER:

www.sitekurdu.net
www.liongame.com

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar normal mesaj ile çözemediğim bu sorunumu inşallah bu promosyon sayesinde halletmeyi düşünüyorum.

SORUNUM:
TIKLA.NET sitemiz google tarafından indekslenmiyor.

DERDİMİZE DERMAN BİLACAK ARKADAŞA HEDİYE EDİLECEK DOMAİNLER:

www.sitekurdu.net
www.liongame.com

Ne kadar süredir uğraşıyorsun indeksletmek için
ve ayrıca kimin indekslettiğini nasıl anlayıpta domaini ben yaptım diyene vereceksin?

macellan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben sizden siteye indeksletmenizi değil bunu nasıl yapabileceğimi istiyorum. öyle yok zaman yok pr al falan değil problem.. daha profesyonel bir sorun yaşıyodrum... beni aydınlatacak arkadaşa da domainleri vereceğim zaten...

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
ana sayfandan link alan bi sayfa yap o sayfayada yazısı orjinal olan sayfalara link ver html olsum bu sayfa ama bir nevi sitemap ama kendin yapacaksın hatta osayfaya kendin bi makale yaz

emirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
msn e ekle beni [email protected] 3 günde indrexletirim:)
Domainleride alırım...
not: (0 dan açtığım bir siteyi indexletmem en fazla 3 günümü alıyor )

macellan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ok ekledim saat 21.00-01.00 arası online olabilirim ancak.

hostturka

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya indexlemek siteyi full indexlemek acıkcası zor ama en azından 3 gün içerisinde siteyi google da cıkarmak hic de zor değil neler yapılabilir ilk önce webmaster sayfasından google ın siteyi onaylatmak ve sitemap eklemek lazımdaha sonra add url den eklemek lazım vede en önemlilerinden biri pr değişikliği yapmak lazım 3 gün içinde site cıkıyor google da .. şu an yeni actığım sitenin 3. günü ve google dan bugün hit almaya başladım fena da değil ilk günler için

Rometeus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşım prsi yüksek bir siteden capraz link yap olur bence, sandbox filan gözükmedi sitede, neyse umarım arkadslar yardımcı olur
iyi calismalar :)

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
yeni siteye bir iki siteden link verirseniz site eklenir!
manuel eklemek isterseniz çok sürer..

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
googlea indexli siteniz varsa link verin, istemeseniz de indexler.. (htaccess veya robots.txt ile robot girişlerini engellediyseniz gelmeyebilirler)

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
cıkkk, bu site indexlenmez. daha önceden indexlemiş ama indexi silmişse seninde bildiğin gibi "ban yemişsin" anlamına gelir. eğer 2006 dan beri hala indexlemediyse naparsanız yapın indexlemez, taa ki canı isteyene kadar.
eğer banlı değilsen, google botun sık uğradığı bi siteden tikla.net sitesine "nim dea titr nalm" olarak link ver. sitenin başlığına ve description ına da yaz. site içersinde de bir yerde geçsin.

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
nim dea titr nalm : bi anlamı yok, benim yıllığımda da yazan bi sözcük, hala sınıftaki kızlar çözmeye çalışıyordur sanırım :p
evet dediğine yakın, sadece bir fikir ama işe yaracağını düşünüyorum, google ın indexinde olmayan pek de karalama gibi durmayan, google ın ben her bilgiyi sunarım anlayışına uygun olarak akıllı bi davranış gibime geldi :p arkadaş denesin bence sonuç alacak.

H

harun

Misafir
cıkkk, bu site indexlenmez. daha önceden indexlemiş ama indexi silmişse seninde bildiğin gibi "ban yemişsin" anlamına gelir. eğer 2006 dan beri hala indexlemediyse naparsanız yapın indexlemez, taa ki canı isteyene kadar.
eğer banlı değilsen, google botun sık uğradığı bi siteden tikla.net sitesine "nim dea titr nalm" olarak link ver. sitenin başlığına ve description ına da yaz. site içersinde de bir yerde geçsin.

ZIPPKIN benim sitelerimde 3 aydır google da çıkmıyor. birazda bu ilerde acemiyim. ben şimdi kendi sitemde anasayfada "nim dea titr nalm" ismiyle hangi siteye link vereyim birde sitenin başlığına ve description ına da "nim dea titr nalm" diyemi yazayım?

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
nim dea titr nalm : bi anlamı yok, benim yıllığımda da yazan bi sözcük, hala sınıftaki kızlar çözmeye çalışıyordur sanırım :p
evet dediğine yakın, sadece bir fikir ama işe yaracağını düşünüyorum, google ın indexinde olmayan pek de karalama gibi durmayan, google ın ben her bilgiyi sunarım anlayışına uygun olarak akıllı bi davranış gibime geldi :p arkadaş denesin bence sonuç alacak.

nim dea titr nalm nekine:) benim anladığım kadarıyla sitede orjinal(çok hemde:p) bişey olunca sevmeymi başlıyo

erkanozdemir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence bu domain google tarafından banlanmış, bu yüzden cok zor tekrar indexlemesi ama belli olmaz. benim de bir sitemi banladı, 1-2 hafta goggle cikmadı, sonra tekrar cıktı... şansınız açık olsun.

macellan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar özelden mesaj atarak anlaştığımız webmaster arkadaşlarımız için verdiğimiz süre dolmasına rağmen hala olumlu bir sonuç alamadık. başka fikri veya uygulaması olan arkadaşlar varsa yine özelden mesaj atabilirler.

Not: Siten banlanmış kardeş gibi açıklamalar lütfen yapmayın. bunun olma olasılığını bizlerde biliyoruz. ancak ban olmadığına dair fikir üreterek neler yapabiliriz onu araştırıyoruz.

teşekkürler...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5