İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sosyal Ağ düşünün!

RTÇ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sosyal Ağ = Facebook düşünceniz, Bilgisayar = Windows düşüncenizle eş değer bi düşüncedir.

İşte bu çok doğru.
Hatta öyle bir hal aldı ki, İnternet denilince akla direk Facebook geliyor.
Zaten (ben de dahil) milyonlarca insanın anasayfası Google.

Anasayfa=Google
Sosyal Ağ = Facebook

webci274

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim tam olarak sosyal ağ gibi olmasa da portal tarzında bir çalışmam var. Ama kodlarını ben yazmıyorum. Drupal kullanıyorum. Benim amacımda sizin belirttiğiniz gibi herkes istediğini paylaşabilsin. Bunun için bir çok özellik ekledim. Gruplar, kanallar... Makale, video, blog yazısı vs. Eklenebiliyor. Daha yapmayı düşündüğüm bir sürü şey de var. Hadi neyse konuyu gördüm. Yorumları okuyunca anlatayım dedim.:) reklam olmasın diye adresi vermiyorum. Zaten henüz tam hazır değil.

Alpharen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Uçsuz bucaksız bi deniz internet..İnsanların beynide,hayal gücüde uçsuz bucaksız şuanda inanılmaz olarak saydığın bu özelliklerin daha iyileri bulunucak garantisini veriyorum sana kardeşim..Ne isteniyor,ne yapmak istiyorsun bu iki maddeden çıkarsan yola kalbinde yatan şeyi bulursun..

kubilay_oral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir kesime yönelebilirsin kardeşim. Mesela sadece doktorlar vs.

Ama çokkkk büyük tanıtım yatırımı lazım. 20bin 30bin lira ayırman gerekir belki de.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5