İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sosyal Ağ

PR3D4T0R

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Merhaba Arkadaşlar,Fimpz'i 20.12.2010 Tarihinde Açtık.
Amacımız Fazla Büyümek Değil,Sadece Türk'lerin Olduğu Bir Ortam Yaratmak.
Günlük Hitim 40-60 Arası Değişiyor,Sanırım Zamanla Hitim Yükselir.

Her Türlü Yoruma Açığım.Yorumları Severim :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

PR3D4T0R

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Anlamı Yok Hocam,Bir Gece Rüyamda Biri Böyle Birşey Söylüyordu.2 Gün Sonra Alan Adını Aldım.

PR3D4T0R

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Yorumlar için Teşekürler.

Aradan Biraz Zaman Geçsin Özel Script Yazdıracağım.

me3met

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
hocam hazır scriptle zor diye birşey yok önemli olan reklam bu adam bir script dahi yazdırsa bu iş bu şekilde tutmaz artık büyük bir iş yapmak istiyorsan büyük reklamlar yapacaksın.. 10 sene evvel bir forum sitesi açardık millet dolardı :) msn ve irc reklamlarından ama şimdi ölemi? artık herkez yapıyor bu işi :)

Mehmet5

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Bu site eskiden ne kadar popülerdi bilmiyorum ama ilgilenen arkadaşlar varsa bu alan adı boşta gözüküyor. Almak isteyen alabilir.

FOA91tt.png

KWBilisim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şu an alan adı boşta galiba zaman felan doldu herhalde ama Türk kardeşlerimizden bekliyorum böyle çalışmalar kıymeti bilinmiyor.Adam sosyal medya sitesi kuruyor görünüş açısından olsun her türlü mükemmel sırf Türk diye girmeyen arkadaşlarımız var.Değer bilmemiz lazım sonra zaten adam bıkıyor bırakıyor işleri.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5