İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sosyal ağlardan para kazanma nasıl oluyor ?

bluebloodfurkan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar internette gezerken sosyal ağlardan para kazanma diye bir konu gördüm bu olay nasıl oluyor ? Şimdiden teşekkürler :)

ata350

0
İyinet Üyesi
Reaction score
35
Takipçi kasmak olabilir , bunun için follow dayanışmalarına girebilirsiniz.Veya birkaç tane görmüştüm hesap açana veriyorlardı para.

Hasan Yılmaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Yabancı bir profil oluşturursun ve yabancı arkadaş kasarsın. İyi bir arkadaş kitlen olduğu zaman affiliate marketing yoluyla kazanç elde edebilirsin.

Nightwall

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
Bunun bir çok yolu olabilir. Mesela yaptırabildiğin her download başına para ödeyen siteler vardır. (ShareCash.org gibi) O sitelere dosya yüklersin indirme linkini sosyal ağlarda paylaşırsın.

brnkrl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu da internetten para kazanmanın ilginc bir yoluymus...

aysevergen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
profil kasmanın dışında bir de sayfa açarsın, beğenen sayısı 5000,10000 olduğu zaman reklam alırsın, sayfa büyüdükçe daha çok kazanırsın...

tabi emek ister sayfayı büyütmek...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5