İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sosyal İmleme - Paravan Blog - Forum Tanıtımı - Dizin Paketleri

msbyrk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çalışmalarımız;

]
2785sosyal-imleme.png.jpg

1uxwr.png
1uxxp.png
1uxyc.png

Paravan Blog

Parvan Blog Anahtar kelimeleriniz ile oluşturduğumuz blogların içerisine site ile ilgili konuların eklendiği çalışmamızdır.Çalışmamız içerisinde Çapraz Link çalışması uygulanır. Daha detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

İmleme;

Yabancı sosyal imleme sitelerine siteniz istediğiniz kelimede eklenir. Sitenizin indexlenmesine ve kelime bazlı yükselmenize yardımcı olur.

Dizin

Dizin sitelerinin çoğu admin onaydır. Eklenme süresi admin onayına bağılı olarak 1 - 2 Hafta sürebilir.(Bu sitenize birden yüklenmeyi önlemiş olur ve zamana yayılmasını sağlar)

Raporlama;

Çalışma raporlarınız 24-48 Saat içerisinde talep ettiğiniz Mail yada Pm İle tarafınıza iletilir.

Ödeme Seçenekleri;

YKB - Misli - Paypal - Garanti - Ziraat

İstenilen bilgiler;

Site Adı (Title) En az 2 En Fazla 4 Kelime

Site Adresi www. siteadresi .com

Site Açıklaması En az 4 en fazla 30 Kelime

İletişim ve Msn; [email protected]

Pm, Msn yada Konu aracılığıyla ulaşabilirsiniz.​

MSN ÜZERİNDEN SİTE İÇERİĞİNE VE YAŞINA GÖRE UYGUN PAKET OLUŞTURULUR...

PARAVAN BLOG HİZMETİ SAĞLANIR

300 - 500 - 750 - 1000 İMLEME HİZMETİ VE FİYATI İÇİN LÜTFEN İLETİŞİME GEÇİNİZ
Farklı Forum Üzeri Referanslarımız;
ilgili bir arkadaş tşkr ediyorum.İş verilmiştir

rapor çok başarılı, 100 den fazla adres arşivinde varsa önümüzde ay tekrar bir çalışma yapmak istiyorum.

tavsiye ederim çok titiz ve düzenli bir rapor sundu.

100 imleme yaptırıldı işini bilen biri. tavsiye ederim.

100 imleme alındı ve para hesabına geçti arkadaşın seri ve iyi çalışıyor memnun kaldım kendisinden

20 lik paket alındı rapor teslim edildi ilgili arkadaş tşk ederim..

50 imleme alındı. Son derece ilgili bir arkadaş. Kendisine teşekkür ediyorum.

arkadaşla çalışıldı. 100 lük imleme raporu alındı.çok teşekkürler

imleme işi zamanındateslim edildi temiz iş teşekkürler

2 iştede Zamanında teslim etti. güzel çalışma çıkartıyor.

Arkadaşla uzun süreli çalışacağız.

100 lük 1 paket daha siparişi verildi.

dizinlere ekleme işi yapabilecek birinide arıyorum.

Hayırlı günler..

Raporlart teslim etti.
öz verili çalışma yeni 100 lük paket alındı raporlar bekleniyor

Rapor teslim alındı.. Temiz iş teşekkürler

Arkadaşa, teşekkür ederim. Dediği gün dediği saatte raporlar teslim ayrıca kontrollerini sağladım eksiksiz. İyi çalışmalar.

raporlar teslim alındı. iyi çalışma. Tavsiye ederim

Raporumuz teslim edildi, her zamanki gibi yine tertemiz iş yapılmış teşekkürler

sosyal imleme çalışması çok başarılı, tavsiye ederim. 2. kere paket alındı. toplamda 3 site için çalışıldı. 2 site raporu bekleniyor.

Daha öncede çalışmamız olmuştu, oldukça etkili sonuç verdi teşekkür ederiz, yeni bir 100 lük paket siparişi geçtim, ödemesi yapıldı raporu bekliyorum.

İyi satışlar dilerim.

raporlar teslim edildi, imlemede çok verimli çalışma sunuyor yükselişte olan sitelere çok etkili, tavsiye ederim.

rapor hızlı bi şekilde elime ulaştı arkadaşıma tşk ediyorum..

Raporu aldım.
Yorumum
Seko'nun kişisel blogu titlesi ile eklettirmiştim ve google'de '' Seko'nun kişisel blogu '' aradım.Eklediği sitelerden 1-2 si ilk sayfada 2. sayfada da var diğer sayfalara bakmadım.
Tamam kelime basit ama index alması vs. önemli bir etken.
Kendisine teşekkür ederim güzel iş çıkardı.

Temiz bir çalışma oldu, rapor teslim alınmıştır.

raporlar alındı temiz iş çıkardı teşekkürler

rapor alındı. itina ile ekleme işi yaptı arkadaş. teşekkürler.

arkadaşa iş verildi raporlama dediği gibi tam saatinde alındı. güvenilir birisi tavsiye ediyorum

İlgili alakalı arkadaş kendisine 100 imleme için sipariş verildi , 24 saat içerisinde rapor bekleniyor. Rapor ve sonuçları paylaşacağım iyi çalışmalar dilerim teşekkürler.

rapor elime geçti gayet güzel ve özgün bir çalışma olmuş teşekkür ederim.

raporlar mailime ulaştı, gayet hızlı.

2 site için 100 imleme paketi anlaşılmıştır.Çok hızlı guvenilir ve işini ciddi yapan arkadaş fazlasıyla ilgilendi çok işe yarıyor gerçekten herkesin uygulamasını tavsiye ederim sonuçta imleme önemli bir şey.Kolay gelsin iyi çalışmalar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5